Covebo

Kim jesteśmy?

Covebo to firma z wieloletnią tradycją, zbudowaną na pewnych i bezpiecznych relacjach z osobami wyjeżdzającymi do Holandii.

Praca dla par

ze wspólnym zakwaterowaniem

Wyjedź do Holandii z drugą osobą. Będziecie mieszkać i pracować razem

Bezpieczna praca

w Holandii

Wyjeżdzając z Agencją Zatrudnienia Covebo wybierasz pewną i bezpieczną pracę w Holandii.

Otwarta aplikacja

Chcę wyjechać do Holandii

Masz jakieś pytania?

Chętnie na nie odpowiem

Jakub Siennicki

Rekruter

Czy praca w Holandii ciągle jest opłacalna? Oczywiście, a za płaszczyznę porównawczą niech posłuży wysokość płacy minimalnej. W Polsce, choć jest ona systematycznie podnoszona i od 01.01.2020r. kształtuje się na poziomie 2600 zł brutto, to ciągle jest to wyraźna przepaść. W Holandii natomiast kwota ta wynosi wraz z początkiem nowego roku 1656,60€  brutto, czyli blisko… trzy razy więcej!  Covebo, jako całkowicie legalna agencja pracy za granicą jest oczywiście również zobowiązana powyższe postanowienia przestrzegać. Warto wziąć także pod uwagę stale rosnące ceny żywności, towarów oraz usług w naszym kraju, żeby obraz był pełniejszy. Czym w takim razie wyróżnia się nasza agencja zatrudnienia i dlaczego warto nam zaufać?

Przede wszystkim wieloletnim doświadczeniem. Zaufały nam tysiące zadowolonych pracowników, których interesowała legalna praca za granicą. Wielu z nich wracało potem do tej samej firmy, szukało nowych wyzwań na innych zakładach bądź też sprowadzało do siebie rodzinę lub znajomych. Zaufanie, ugruntowana pozycja na rynku wśród agencji pracy w Holandii oraz dbałość o pracownika- te przymioty doskonale nas opisują. Jakie zatem mamy w Covebo oferty pracy? Spektrum jest wyjątkowo szerokie, z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy zatem oferty pracy za granicą bez znajomości języka angielskiego i bez doświadczenia, prace jako order picker czy przy pakowaniu produktów. Interesuje Cię stricte praca dla spawacza w Holandii? Z pewnością uda nam się znaleźć ofertę, która będzie spełniać Twoje wymagania! Planujesz wyjazd z bliską Ci osobą? Świetnie się składa, ponieważ staramy się kierować słowami polskiego poety, Tadeusza Boya- Żeleńskiego: „Do pracy są zwykłe dzionki, a Niedziela dla małżonki.” Tym samym, w Covebo mamy mnóstwo ciekawych ofert dla par, oczywiście ze wspólnym zakwaterowaniem, posiadającym certyfikat SNF. Co to oznacza? Agencje pracy w Holandii zobowiązane są przestrzegać norm Stowarzyszenia Regulacji Zakwaterowania Pracowników Tymczasowych (Stichting Normering Flexwonen – SNF). Covebo oferuje tym samym nie tylko oferty pracy w Holandii, ale także pewność zakwaterowania spełniającego niderlandzkie normy.

Zastanawiałeś się kiedyś, ilu w takim razie Polaków mieszka obecnie w Królestwie Niderlandów? Zgodnie z holenderskim Urzędem Statystycznym w 2019 roku było to ok. 185 tys. naszych rodaków. To niemal tyle samo osób, ile mieszka w stolicy Podkarpacia, Rzeszowie, gdzie mieści się jedno z naszych biur. Są to oczywiście dane oficjalne, liczba ta z pewnością jest wyższa, nie uwzględnia bowiem ludzi pracujących nielegalnie, a także pracowników sezonowych, których nie dotyczy obowiązek meldunku. Znamienne, że w porównaniu do roku 2018 liczba Polaków wzrosła o ok. 12 tys. Można zatem śmiało stwierdzić, iż praca w Holandii ciągle uważana jest za bardzo atrakcyjną finansowo. Chcesz skorzystać z naszych warunków, zmienić coś w swoim życiu i zdecydować się na wyjazd? Pamiętaj, że „najtrudniej skończyć tę robotę, której się nie zaczęło.” W Covebo praca ma różnoraki charakter: od produkcji, przez logistykę, aż do wyspecjalizowanych zajęć technicznych. Dla nas nie ma znaczenia, czy szukasz zatrudnienia jako spawacz czy też interesują Cię oferty pracy dla par- dla nas jesteś jednakowo wyjątkowy i ważny. Nasi rekruterzy chętnie pomogą Ci także zorganizować wyjazd i odpowiedzą na wszelkie pytania. Nie zwlekaj i sprawdź aktualne oferty pracy w Covebo lub zadzwoń już teraz.

Kontakt

W czym możemy Ci pomóc?