Covebo

Kim jesteśmy?

Covebo to firma z wieloletnią tradycją, zbudowaną na pewnych i bezpiecznych relacjach z osobami wyjeżdzającymi do Holandii.

Praca dla par

ze wspólnym zakwaterowaniem

Wyjedź do Holandii z drugą osobą. Będziecie mieszkać i pracować razem

Bezpieczna praca

w Holandii

Wyjeżdzając z Agencją Zatrudnienia Covebo wybierasz pewną i bezpieczną pracę w Holandii.

Otwarta aplikacja

Chcę wyjechać do Holandii

Masz jakieś pytania?

Chętnie na nie odpowiem

Jakub Siennicki

Rekruter

Agencja Zatrudnienia Covebo –  kim jesteśmy?

Od ponad 15 lat jesteśmy prężnie działającą na rynku polskim Agencją Zatrudnienia. Swoje pierwsze kroki stawialiśmy jeszcze pod nazwą 3G Dobra Organizacja. Ciągły rozwój i chęć działania pozwoliły nam na przestrzeni czasu na otwarcie kolejnych oddziałów zarówno w Polsce, jak i Holandii. Od roku 2009 funkcjonujemy pod nazwą Covebo Work Office i obecnie nasze drzwi są otwarte dla pracowników w pięciu biurach w Polsce: w Opolu, Raciborzu, Kluczborku, Katowicach i Rzeszowie.
Jakość i rozwój są naszymi głównymi celami, więc nieustannie staramy się rozwijać naszą działalność, dzięki czemu możemy już oferować pracę praktycznie w całej Holandii.

Czym się zajmujemy?

Agencja Zatrudnienia Covebo to nie tylko praca w Holandii i rekrutacja to nie jedyny cel, który realizujemy. Jako że praca w Holandii bez języka to jedno z najczęstszych zapytań naszych potencjalnych pracowników, dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić im również wsparcie w różnych obszarach związanych z życiem i pracą za granicą. Zajmujemy się organizacją zakwaterowania, ubezpieczenia zdrowotnego, a także, jeśli zachodzi taka potrzeba, współpracujemy z firmami przewozowymi w zasięgu prawie całej Polski, dzięki czemu pomagamy również w organizacji transportu z Polski do Holandii. Zapewniamy też opiekę polskich koordynatorów.

Praca w Holandii dla par to kolejne zapytanie stawiane nam równie często co praca w Holandii bez języka. Poszukujemy ciągle nowych rozwiązań, aby zapewnić naszym pracownikom to, czego oczekują. Większość naszych ofert w produkcji jest dedykowana dla par. Zapewniamy nie tylko możliwość wspólnego mieszkania, ale też bardzo często możliwość pracy w jednej firmie. Zdajemy sobie sprawę z tego, że „w grupie raźniej”, dlatego staramy się sprostać tym oczekiwaniom.

Jaką pracę oferujemy?

Agencja Zatrudnienia Covebo oferuje pracę w trzech sektorach: produkcja, budownictwo oraz technika.

Praca w Holandii – Produkcja

Dzięki wieloletniej współpracy z licznymi zakładami produkcyjnymi możemy zaproponować szeroki wachlarz ofert pracy. Praca w Holandii w produkcji nie zawsze oznacza stanowiska typowo produkcyjne. Zatrudniamy także osoby zajmujące się pakowaniem gotowych wyrobów czy też operatorów maszyn. Najczęściej te oferty nie wymagają doświadczenia.

Praca w Holandii – Budownictwo

Jeśli interesuje Cię coś więcej niż tylko praca w Holandii bez języka, posiadasz dodatkowe umiejętności lub doświadczenie w branży budowlanej, również znajdziesz sporo możliwości. W branży budowlanej najczęściej oferujemy stanowiska pracy takie jak: Dekarz, Elektryk czy Cieśla szalunkowy.

Praca w Holandii – Technika

Agencja Zatrudnienia Covebo specjalizuje się w rekrutacji wysoko wykwalifikowanego personelu technicznego. Wachlarz ofert technicznych nie ogranicza się jedynie do ofert dla spawaczy. Zawody jakie również znajdą w tym sektorze zatrudnienie to: monter konstrukcji stalowych, operator prasy krawędziowej, operator frezarki CNC, a nawet mechanik lub lakiernik samochodowy.

Dlaczego warto nas wybrać?

Agencja Zatrudnienia Covebo to firma o stabilnej pozycji na rynku.

Pracując z obecnymi klientami, cały czas polepszamy warunki współpracy, dzięki czemu oferujemy naszym pracownikom coraz lepsze warunki zatrudnienia.

Agencja Zatrudnienia Covebo to firma z doświadczeniem.

Działamy na rynku pracy od ponad 15 lat. Nabyte doświadczenie pomaga nam w dobrej organizacji i poszerzaniu naszych możliwości.

Ciągle się rozwijamy!

Współpracując z obecnymi pracodawcami ciągle eksplorujemy rynek pracy w Holandii, poszukując nowych klientów i nowych stanowisk pracy dla naszych pracowników. Nasz rozwój, to rozwój naszych pracowników.

Kontakt

W czym możemy Ci pomóc?