📰 Aktualności
Menu

NAKRĘĆ SIĘ NA SMARTFONA - FINALIŚCI

Znamy Finalistów naszego Konkursu!

Z końcem listopada zakończył się termin nadsyłania zgłoszeń do naszego Wielkiego Konkursu, w którym można wygrać nowego iPhone 7. Wpłynęło do nas wiele filmików i nieco czasu zajęło nam przejrzenie wszystkich - a chcieliśmy wybrać najlepszy! Ostatecznie do finału wytypowaliśmy 3 Wasze filmy. Jury ma ciężki orzech do zgryzienia, ponieważ autor każdego z nich naprawdę się starał. Nasi finaliści pracują m.in. w logistyce i przy produkcji mięsa. Zobaczcie sami finałową Trójkę i powiedzcie sami, co o nich myślicie. :)

Czytaj dalej...

Ośrodek Pomocy Społecznej w Kluczborku

Zamknij

Kolejny raz wspieramy! Chętnie pomagamy! Tym razem Ośrodek pomocy społecznej w Kluczborku w organizacji festynu rodzinnego ! Dziękujemy za współpracę!

Czytaj dalej...

Covebo Cup 2016

Zamknij

Jak już wiecie Covebo angażuje się w promocje sportu, wspierając różne kluby piłkarskie. Już 19 czerwca o godzinie 14.00 zapraszamy na piłkarskie wydarzenie "Covebo Cup 2016" którego jesteśmy głównym sponsorem. W programie: Turniej piłki nożnej z udziałem drużyn: LZS Borkowice, LKS Ruch Bolesław, LZS Radomierowice, juniorzy LZS Borkowice. CIEKAWE KONKURSY Z NAGRODAMI ZAPEWNIAMY NAPOJE ORAZ POCZĘSTUNEK

Czytaj dalej...

Summer Party - Behind The Mirror

SUMMER PARTY „BEHIND THE MIRROR”

Drogi przyszły i obecny pracowniku Covebo*,

Zanim się obejrzysz, przyjdzie ten dzień: kolejna edycja corocznej imprezy Summer Party. Tym razem porwiemy Was w surrealistyczny świat baśni!
Będziemy na Was czekać „po drugiej stronie lustra” w sobotę 30 lipca od godz. 20:00 do 24:00 w hotelu Hart van Holland w Nijkerk.

Czytaj dalej...

XIII Bieg Opolski -Bieg Główny

2 lipca Covebo po raz kolejny będzie wspierać Bieg Opolski. Braliśmy w nim udział również w zeszłym roku. Bieg Opolski organizowany jest w Opolu od 2003 roku i ma na celu popularyzację i upowszechnianie biegania jako najprostszej formy aktywności ruchowej. Odbywa się zawsze w pierwszą sobotę lipca na przepięknych terenach rekreacyjnych miasta Opola - wydzielonej strefie ciszy i zieleni - wyspie Bolko, na dystansie 10 km a od 2014 roku również na dystansie 5 km. https://www.youtube.com/watch?v=5YpD9YXRPIA

Czytaj dalej...

Partnerzy