2 min21 sierpnia 2019

Budownictwo i Technika

Praca w Holandii - Budownictwo i Technika

Agencja zatrudnienia Covebo to firma zrzeszająca wysokiej klasy wyspecjalizowany personel techniczny. Działamy już od ponad 7 lat, a okres ten był czasem wzmożonej pracy, mającej na celu udoskonalenie procesu rekrutacji, tak by każdy specjalista czuł się w pracy, jak we własnym warsztacie.

Efekty?

Ponad 500 specjalistów delegowanych co dzień do pracy, stale rosnąca siatka klientów zagranicznych oraz świadomość, że Polski specjalista to obecnie synonim jakości i rzetelności.

Oferty pracy Covebo

Wertując stronę internetową Covebo łatwo zauważyć, że wachlarz proponowanych specjalistom ofert jest duży i nie ogranicza się do jednej branży.

Covebo to przede wszystkim:

  • spawacze,
  • monterzy,
  • operatorzy CNC
  • a także pracownicy branży budowlanej.

Co istotne każdy z obecnych pracowników uczestniczył w procesie rekrutacji, w którym to mógł liczyć na pomoc i fachową obsługę rekruterów Covebo.

Zatem jeśli jesteś spawaczem z doświadczeniem i obawiasz się, że zakres posiadanych przez Ciebie uprawnień może być niewystarczający, by podjąć prace w Holandii - nie wahaj się, jesteśmy otwarci na dialog z Tobą! Być może rynek Holenderski poszukuje kogoś takiego jak Ty.

Dlaczego warto być specjalistą w Holandii?

Praca u jednego z klientów technicznych Covebo wiąże się z możliwością doskonalenia fachu oraz realizowania międzynarodowych, projektów. To także mnogość benefitów, które to wpisane są w charakter poszczególnych zawodów.

Kończy Ci się ważność certyfikatu spawalniczego? Nie obawiaj się, pomożemy Ci go nieodpłatnie przedłużyć.

Przed podjęciem zatrudnienia chcesz poznać specyficzne dla rynku Holenderskiego techniki z zakresu świadczenia usług hydraulicznych? To nie problem, odbądź kurs w jednym z naszych centrów szkoleniowych.

Być specjalistą w Covebo oznacza być osoba cenioną, realizującą się zawodowo oraz stale rozwijającą swoje pasje i kompetencje- warto zatem dołączyć do ich grona.

Nie samą pracą specjalista żyje – Benefity dla specjalistów

Praca w branży technicznej to jednak nie tylko realizacja powierzonych obowiązków i mnogość projektów współtworzonych we współpracy z innymi specjalistami. To także czas wolny, który to w dużej mierze decyduje o efektywności naszej kadry. Dbając o najwyższą jakość udostępnianych zakwaterowań, wiemy, że nasi fachowcy będą cieszyć się także czasem po pracy, a wypłata pensji w systemie tygodniowym umożliwi im spokojne spoglądanie w przyszłość. Wierzymy, że nasza działania sprawią, że Covebo będzie częścią tej przyszłości.

Pięć biur skupionych na rekrutacji specjalistów, ponad stu klientów zagranicznych, praca tak projektowa, jak i długotrwała, dobre warunki płacowe i sanitarne.

Nie czekaj i aplikuj już dzisiaj! I pamiętaj - dla Covebo to Ty jesteś ważny.

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Praca w technice w Holandii

2 min15 kwietnia 2021

Order Picker w Holandii. Na czym polega praca i jak zacząć? cz. 1

2 min13 kwietnia 2021

Czy jadąc do Holandii musisz wykonać test na koronawirusa?

2 min12 kwietnia 2021