2 min21 sierpnia 2019

Budownictwo i Technika

Praca Budownictwo i Technika.

Agencja Zatrudnia Covebo to firma zrzeszające wysokiej klasy wyspecjalizowany personel techniczny już od ponad 7 lat- okres ten był czasem wzmożonej pracy mającej na celu udoskonalenie procesu rekrutacji oraz śrubowania standardów rynkowych tak by każdy specjalista czuł się tutaj jak w własnym warsztacie. Efekty? Ponad 500 specjalistów delegowanych co dzień do pracy, stale rosnąca siatka klientów zagranicznych oraz świadomość, że Polski specjalista to obecnie synonim jakości i rzetelności.

Poznajmy się..

Wertując stronę internetową Covebo łatwo zauważyć, że wachlarz proponowanych specjalistom oferta jest duży i nie ogranicza on się do jednej branży. Covebo to na dzień dzisiejszy spawacze, monterzy, operatorzy CNC czy pracownicy branży budowlanej- co istotne każdy z obecnych pracowników uczestniczył w procesie rekrutacji w którym to mógł liczyć na pomoc i fachową obsługę rekruterów Covebo. Zatem jeśli jesteś spawaczem z doświadczeniem w stali czarnej obawiającym się, że zakres posiadanych przez Ciebie uprawnień może być niewystarczający by podjąć prace w Holandii czy operatorem CNC pracujących wyłącznie z sterownikiem Siemensa to nie  wahaj się- jesteśmy otwarci na dialog z Tobą- być może rynek Holenderski poszukuje kogoś takiego jak Ty.

Specjalistą być!

Praca u jednego z klientów technicznych Covebo wiąże się nie tylko z możliwością doskonalenia fachu oraz realizowania, często międzynarodowych, projektów. To także mnogość benefitów które to wpisane są w charakter poszczególnych zawodów. Kończy Ci się ważność certyfikatu spawalniczego- nie obawiaj się, pomożemy Ci go nieodpłatnie przedłużyć. Przed podjęciem zatrudnienia chcesz poznać specyficzne dla rynku Holenderskiego techniki z zakresu świadczenia usług hydraulicznych- to nie problem, odbądź kurs w jednym z naszych centrów szkoleniowych. Być specjalistą w Covebo oznacza być osoba cenioną, realizującą się zawodowo oraz stale rozwijającą swoje pasje i kompetencje- warto zatem dołączyć do ich grona.

Nie samą pracą specjalista żyje.

Praca w branży technicznej to jednak nie tylko realizacja powierzonych obowiązków i mnogość projektów współtworzonych w współpracy z innymi specjalistami. To także czas wolny, który to w dużej mierze decyduje o efektywności naszej kadry. Dbając o najwyższą jakość udostępnianych zakwaterowań wiemy, że nasi fachowcy będą cieszyć się także czasem po pracy a wypłata pensji w systemie tygodniowym umożliwi im spokojne spoglądanie w przyszłość- wierzymy, że nasza działania sprawią, że Covebo będzie częścią tej przyszłości.

Covebo Technika i Budownictwo- zapraszamy!

Trzy biura skupione na rekrutacji specjalistów, ponad stu klientów zagranicznych, praca tak projektowa jak i długotrwała, dobre warunki płacowe i sanitarne- nadal tutaj jesteś? Nie czekaj i aplikuj już dzisiaj! I pamiętaj- dla Covebo to Ty jesteś ważny.

Inne ciekawe oferty

Zobacz inne oferty z tej kategorii

Praca w Ingram

3 min18 września 2019

Produkcja i Logistyka

3 min4 września 2019

Kim jest Covebo?

2 min7 czerwca 2019