2 min24 listopada 2017

COVEBO partnerem akcji „Piórniki dla Afryki”

Właśnie rusza III Edycja szlachetnej akcji "Piórniki dla Afryki", a Covebo Work Office jest jej dumnym patronem!
Naszym celem jest zgromadzenie jak największej ilości piórników szkolnych wraz z wyposażeniem, które następnie trafią do dzieci w afrykańskich wioskach. Przygotowaliśmy już kilkadziesiąt pudeł na piórniki, które znajdą się w opolskich szkołach. Dołączcie do akcji, podarujcie nieco artykułów szkolnych i sprawcie, aby dzieci w Afryce miały z czego się uczyć. Udostępniajcie ten post na swoich profilach, aby dotarł do jak największej ilości osób - musimy w tym roku pobić zeszłoroczny wynik!

Czym jest akcja "Piórniki dla Afryki"?
Jak mówi Tomasz Krystosek, Organizator Akcji: "Po raz kolejny zbieramy piórniki, plecaki kredki, długopisy, zeszyty ... przybory szkolne dla naszych afrykańskich kolegów i koleżanek z Kamerunu: Salapoumbe, Libongo ... do Ks.Jana Kobzan. Kochani, ta akcja różni się od poprzednich .... po prostu jest już OGÓLNOPOLSKA. Mamy NOWE LOGO akcji, nowe plakaty, pomysły i Firmy partnerskie wspomagające akcję: Agencja Pracy COVEBO Work Office & Human Resources oraz Struxi Sp. z o.o. Deweloper. Wszystko po to aby nazbierać jak najwięcej. Już w najbliższym czasie plakaty, naklejki, kartony trafią do Szkół i Placówek Oświatowych. Akcja potrwa do 24 grudnia 2017r. Przybory szkolne można zostawiać w placówkach oznakowanych plakatem i logo akcji, w specjalne oznakowanych kartonach oraz w siedzibie organizatora tj. Stowarzyszenia Odnowy Wsi Kopalina. Wierzę że i tym razem, po raz kolejny możemy - Dzieci z Kamerunu mogą na Was liczyć."

Wspierajcie akcję, zostawiając piórniki i wyposażenie w sekretariatach opolskich szkół podstawowych i gimnazjów. Lub rozgłoście Akcje wśród znajomych, udostępniając ja na swoim Facebooku!

Oficjalna Strona Wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1188238097977549/

Inne ciekawe oferty

Zobacz inne oferty z tej kategorii

Praca w Ingram

3 min18 września 2019

Produkcja i Logistyka

3 min4 września 2019

Budownictwo i Technika

2 min21 sierpnia 2019