3 min14 grudnia 2021

Czy warto wyjechać do Holandii w 2022 roku?

Zapewne każdy odczuł wzrost cen żywności, energii czy benzyny w Polsce i na całym świecie. Wydaje się, że zasadne byłoby powiedzenie: tak źle dawno u nas nie było. A jak sytuacja wygląda w Królestwie Niderlandów? Czytając tekst do końca, z pewnością dowiesz się, czy warto wyjechać do Holandii 

Sytuacja w Holandii w 2022. Czy opłaca się jechać do pracy? 

Odpowiedź na powyższe pytanie może być tylko jedna: oczywiście, że tak! Wyjazd do Holandii w obecnym czasie, przy stale rosnących cenach jedzenia, prądu, mieszkania czy paliwa w Polsce wydaje się znakomitym posunięciem. Dlaczego? Przede wszystkim sytuacja w Holandii w zakresie wzrostu cen jest bardziej stabilna niż w naszym kraju. Cały czas można także zaobserwować duże zapotrzebowanie na pracowników tymczasowych, którzy są bardzo istotną częścią niderlandzkiego systemu pracy. Niech zatem kwestia zarobków w Królestwie Niderlandów będzie najlepszą odpowiedzią na pytanie, czy warto wyjechać do Holandii 

Zarobki w Holandii. Czy warto wyjechać do Holandii w 2022 roku?

Praca w Holandii jest opłacalna z jednego, niepodważalnego powodu - zarobki. Bez wątpienia wielkim atutem jest wypłata w euro. Nie zagłębiając się specjalnie w szczegóły i zostawiając na bok patriotyczne pobudki, na pewno osłabienie kursu złotego oznaczać będzie jedno: jeszcze lepsze zarobki w Holandii. Kurs euro jest na bardzo wysokim poziomie, niespotykanym w Polsce od kilkunastu (!) lat. 

Na jakie zarobki w Holandii można obecnie liczyć? Wszystko oczywiście zależy od posiadanego doświadczenia i umiejętności. Na produkcji i w logistyce widełki będą bardzo szerokie i zaczynać się będą od 1100-1200 euro netto po wszystkich odciągnięciach - głównie będzie to praca w Holandii bez języka. Na pewno warto pamiętać, że jest to kwota już po opłaconym podatku, mieszkaniu, ubezpieczeniu czy dojazdach do pracy. W Covebo mamy także oferty pracy w Holandii na produkcji i w logistyce, gdzie zarobki netto mogą sięgać nawet 1600 czy 2000 euro netto! Brzmi ciekawie?  

Oferty pracy w Holandii 

Przede wszystkim w Covebo współpracujemy obecnie z setkami klientów w Kraju Tulipanów. Nasze aktualne oferty pracy w Holandii dostępne są na stronie internetowej - KLIK!

Na większość z nich możemy także zaproponować naszym kandydatom transport gratis. Co to oznacza? Za przejazd do Holandii nie musisz nic zapłacić, a kierowca przyjedzie pod wskazany przez Ciebie adres i zabierze do miejsca docelowego w Królestwie Niderlandów. Nie wiesz, na jaką ofertę pracy się zdecydować? Zaaplikuj zatem bez wybierania konkretnej oferty, używając prostego formularza otwartej aplikacji, a na pewno znajdziemy dla Ciebie satysfakcjonującą pracę! 

Jak aplikować do pracy w Covebo? 

Nadal zastanawiasz się, czy warto wyjechać do Holandii? Postaw na agencję pracy z jak największym doświadczeniem na rynku. Jeżeli także według Ciebie 20 lat to wystarczająco długo, a za najlepszą wizytówkę uznajesz tysiące zadowolonych pracowników, oto jesteśmy!

Dla Covebo rekrutacja do pracy do Holandii to chleb powszedni, zajmujemy się tym już od dwóch dekad. Jesteśmy w stanie znaleźć odpowiednią ofertę dla każdego, nawet dla tych najbardziej wymagających. Lubimy wyzwania!

Jak aplikować do pracy do Holandii? Nic prostszego, wystarczy poświęcić 15 sekund na wypełnienie błyskawicznej aplikacji (https://www.covebo.pl/otwarta-aplikacja/) i... gotowe! Na wszelkie pytania czekamy także od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00 pod numerem +48 77 545 75 75- tam także dowiesz się wszystkiego na temat interesującej Cię oferty pracy w Holandii 

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Tygodniówki w Holandii. Zalety

4 min18 sierpnia 2022

Ile zarabia spawacz w Polsce i Holandii?

3 min17 sierpnia 2022

Operator prasy krawędziowej w Holandii

4 min10 sierpnia 2022