3 min21 listopada 2023

Elektryk - Zakres obowiązków i wymagania

Agencja Zatrudnienia COVEBO ofertuje pracę na różnych stanowiskach technicznych. Oprócz pracy przy maszynach, dla spawaczy oraz w sektorze automotive, w naszej puli ofert znajdują się także te dla elektryków. Odpowiada za to MAATT, czyli oddział COVEBO zajmujący się współpracą w firmami realizującymi projekty budowlane, w których skład wchodzi także praca m.in. hydraulików, czy elektryków. Nasza Agencja posiada obecnie trzy oddziały w Holandii, które ciągle poszerzają swoje grono firm, do których wysyłamy pracowników.

Główny oddział MAATT znajduje się w miejscowości Nijkerk. Oprócz tego nasz polski oddział współpracuje także z holenderskim COVEBO w miejscowościach Breda oraz Eindhoven. Szukając pracy za granicą na stanowisku elektryka na pewno zastanawia Cię, ile zarabia elektryk w Holandii. Często zarobki adekwatne są do doświadczenia oraz zakresu obowiązków. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów na temat pracy elektryka w Holandii przez COVEBO, zapraszamy do zapoznania się w artykułem.

 Zakres obowiązków:

Podejmując pracę na stanowisku elektryka, będziesz wykonywał różne zadania w zależności od profilu firmy oraz Twoich umiejętności. Przeważnie są to prace przy tworzeniu połączeń elektrycznych w nowych budynkach, zatem COVEBO ofertując pracę dla elektryka w Holandii zapewni Ci zatrudnienie przy elektryce w branży budowlanej, w miejscach, gdzie powstają nowe osiedla mieszkalne, domy oraz zakłady pracy.

Wymagania do pracy - elektryk

Zajmując się montażem instalacji elektrycznej, musisz wykazać się dokładnością oraz zaangażowaniem w pracę tak, aby była ona wykonana zgodnie z planem. COVEBO oferuje pracę w Holandii na stanowisku elektryka w różnych miejscach kraju. Wymagane są doświadczenie, w zależności od oferty może być ono nawet półroczne, od którego będzie zależne również wynagrodzenie. W większości ofert, szczególnie dla osób z mniejszym doświadczeniem w pracy jako elektryk, przed rozpoczęcie pracy w konkretnej firmie, nasi przyszli pracownicy przechodzą szkolenie w centrum szkoleniowym w miejscowości Nijkerk pod okiem wyspecjalizowanej ekipy szkoleniowej. Pomoże to zapoznać się ze sposobem montażu niektórych rzeczy w Holandii, a także jest to jednocześnie test umiejętności kandydata.

To, w jaki sposób poradzisz sobie na testo-szkoleniu będzie miało wpływ na oferowaną stawkę. Proces ten trwa 1-3 dni. Oczywiście COVEBO nie pozwoli na to, żebyś przez ten czas był zdany tylko na siebie! Na okres szkolenia otrzymujesz bezpłatne zakwaterowanie oraz dietę. Po pozytywnie zakończonym okresie szkoleń rozpoczynasz pracę w jednej ze współpracującej z nami firm. Odbycie testów w naszym ośrodku treningowym ma na celu lepsze przygotowanie Cię do pracy oraz, jak najlepsze dopasowanie Twojego profilu pod profil firmy tak, aby obie strony były zadowolone ze współpracy w jak najbardziej możliwy sposób.

Wynagrodzenie na stanowisku elektryk

Ile zarabia elektryk w Holandii? Podejmując pracę w Agencji Zatrudnienia COVEBO możesz liczyć na zarobki sięgające 560€ netto za 40 godzin pracy. Zarobki zależne są od doświadczenia, umiejętności oraz profilu firmy. Osoby, które nie pracowały jeszcze w Holandii, mogą liczyć na wynagrodzenie od 500€ netto/40h wzwyż. W niemal każdej pracy możliwe są nadgodziny, dlatego ostateczna stawka tygodniowa jest zależna także od przepracowanych godzin. Warto pamiętać także o tym, że narzędzia oraz ubrania robocze otrzymujesz od MAATT. Będzie także mieszkał w pokoju jednoosobowym.

Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem pracy za granicą przez COVEBO, zapraszamy do wysłania aplikacji na konkretne stanowisko poprzez stronę internetową, gdzie możesz aplikować na nasze oferty w zakładce ,,Technika” lub możesz także skontaktować się telefonicznie z jednym z naszych rekruterów odpowiadających za oferty dla elektryków.

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Oferty pracy w Holandii w branży automotive

5 min22 kwietnia 2024

Praca dla spawacza w Holandii – poznaj nasze oferty!

2 min12 kwietnia 2024

Pierwsze dni w Holandii. Praca w Technice

4 min13 marca 2024