2 min6 lipca 2020

High Profile – Inżynierowie

High Profile - Inżynierowie

Oferty pracy dla specjalistów High Profile to odpowiedź na wciąż rosnące zapotrzebowanie na usługi fachowców w Holandii. 

Wysoka wartość polskiego specjalisty na niderlandzkim rynku pracy, a także dobre warunki finansowe sprawiają, że praca w Holandii staje się naturalnym krokiem na ścieżce rozwoju polskiego inżyniera. 

Interesuje Cię praca w Holandii? Sprawdź, co możemy Ci zaproponować i wykorzystaj swoje doświadczenie! 

Praca dla inżynierów i specjalistów High Profile

Agencja zatrudnienia Covebo oferuje pracę dla specjalistów w Holandii. Możemy zaoferować pracę między innymi:

  • inżynierom produkcji, 
  • inżynierom mechanikom, 
  • junior project developerom, 
  • inżynierom oprogramowania PLC, 
  • programistom CAM/CAD etc. 

Jakie są zalety pracy w Holandii w branży High Profile? Sprawdź poniżej!

Praca w Holandii dla specjalistów. Dlaczego warto?

Praca w Holandii dla specjalistów to z pewnością doskonała okazja, aby wykorzystać swoje doświadczenie i umiejętności, jednocześnie zyskując na tym finansowo, wszak walutą nabywczą staje się euro. 

Dobre warunki finansowe to jednak nie wszystko, co możemy zaproponować naszym specjalistom. Kolejną zaletą, jest zakwaterowanie w 1-osobowych pokojach o podwyższonym standardzie, opieka polskiego koordynatora, praca w międzynarodowym środowisku, a także możliwość zdobywania certyfikatów w centrum szkoleniowym. Praca w Holandii dla inżyniera, czy spawacza, jest więc świetną okazją, aby wciąż się rozwijać! 

Ze względu na wysoką wartość polskiego specjalisty na holenderskim rynku pracy, usługi branży High Profile są bardzo pożądane. Zatrudnienie w Holandii jest więc dobrą inwestycją i śmiałym krokiem w przyszłość. Jeśli niestabilna sytuacja w Twojej obecnej firmie sprawia, że nosisz się z zamiarem zmiany pracy, lub jesteś inżynierem produkcji, którego dobre pomysły są notorycznie pomijane, rozważ pewne zatrudnienie w Holandii. 

Masz jakiekolwiek pytania? Skontaktuj się z nami, a chętnie na nie odpowiemy. Nasz doświadczony zespół poprowadzi Cię przez wszystkie etapy rekrutacji. Pomoże także zorganizować wyjazd i zapewnić zakwaterowanie. 

Więcej na temat pracy dla specjalistów w Holandii, przeczytasz w naszym artykule “Dlaczego warto być specjalistą w Holandii?

Oferty pracy dla inżynierów

Znajdź coś dla siebie

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Tygodniówki w Holandii. Zalety

4 min18 sierpnia 2022

Ile zarabia spawacz w Polsce i Holandii?

3 min17 sierpnia 2022

Operator prasy krawędziowej w Holandii

4 min10 sierpnia 2022