4 min19 stycznia 2021

Jak znaleźć osoby do wspólnego wyjazdu do pracy do Holandii? Oto nasz poradnik

Pierwszy wyjazd do pracy w Holandii u wielu osób budzi obawy. Szczególnie jeśli nikt z najbliższych nam osób nie może pozwolić sobie na chwilową emigrację. Jeśli i Ty znalazłeś się w takiej sytuacji wiedz, że nie jesteś sam. Wiele osób, tak jak i Ty, zastanawia się jak znaleźć osoby do wspólnego wyjazdu do pracy w Holandii! Powiemy Ci, jak najlepiej się za to zabrać!

Szukam osób zainteresowanych wspólnym wyjazdem za granice do pracy. Dlaczego warto poszukać towarzysza?

Zagraniczny wyjazd do pracy w pojedynkę stawia przed Tobą wiele wyzwań. Zupełnie nowe otoczenie, nowe obowiązki, ciągła odpowiedzialność, często bariera językowa. Ogrom zmian do zaakceptowania w krótkim czasie może wywołać zawroty głowy! Warto więc znaleźć sobie towarzysza! Zaletą wspólnego wyjazdu jest dzielenie zarówno dobrych, jak i złych chwil. Każdemu może zdarzyć się chwila zwątpienia i chęć porzucenia wcześniej postawionego przed sobą celu. Warto wtedy mieć towarzystwo, aby przezwyciężyć te trudności. Wspólny wyjazd do Holandii daje po prostu więcej możliwości. Można razem mieszkać, pracować, ale także podróżować!

Chcesz wyjechać do pracy do Holandii? Sprawdź nasze oferty pracy w produkcji i logistyce!

jak-znaleźć-osoby-do-wspólnego-wyjazdu-do-pracy-do-Holandii-praca-w-holandii.jpg

Gdzie szukać towarzysza do wspólnego wyjazdu do Holandii?

Najlepszym towarzyszem podróży byłby ktoś znajomy, z najbliższego otoczenia. Niestety nie zawsze jest to możliwe. Jak zatem znaleźć osoby do wspólnego wyjazdu do pracy do Holandii? Obecnie Internet daje nieograniczone możliwości. Dobrym rozwiązaniem jest również uczestnictwo w targach pracy – tam najszybciej można poznać osobę o podobnych zainteresowaniach, dotyczących kierunku podróży. W czasie pandemii Covid-19 targi nie są organizowane, dlatego polecamy też inne możliwości:

Fora internetowe

Na forach dedykowanych wyjazdom za granicę najłatwiej znaleźć osoby o podobnych zainteresowaniach dotyczących wyjazdu do pracy. Obecnie najpopularniejsze wątki pt. szukam osoby do wyjazdu za granice do pracy pojawiają się na forum dostępnym na vinted.pl. Wystarczy jednak wpisać w wyszukiwarce frazę "szukam kogoś do wspólnego wyjazdu do pracy do Holandii", a z pewnością pojawi się sporo wyników.

Grupy na Facebooku

Facebook jako jeden z najpopularniejszych portali internetowych oferuje pełen wachlarz możliwości. Grup dla osób pracujących w Holandii jest wiele. „Polacy w Holandii”, „Praca w Holandii” – wiele osób zapisujących się do powyższych grup, rozgląda się z pracą w Holandii i szuka tam towarzysza podróży.

Na Facebooku możesz też skorzystać z pomocy agencji zatrudnienia Covebo. Z chęcią odpowiemy na Twoje pytania! Po prostu wpisz w wyszukiwarkę hasło „Covebo – Work Office & Human Resources” i skontaktuj się z nami! Spróbujemy rozwiązać Twoje problemy!

Portale z ogłoszeniami o pracę

Najbardziej popularnymi portalami, całkowicie poświęconymi szukaniu kogoś do wspólnego wyjazdu są: oloneo.pl, tripconnect.pl, globtroter.pl – wystarczy odznaczyć, że np. szukam koleżanki na wyjazd do pracy za granicę, odznaczyć interesujący kraj i przeglądać ogłoszenia zamieszczone na portalu.

Strony internetowe z opiniami

Towarzysza na wspólny wyjazd do pracy w Holandii można też znaleźć na stronach z opiniami o pracodawcach, jak np. gowork.pl – nie tylko znajdziesz kogoś, z kim możesz wyjechać, ale też wspólnie możecie znaleźć najlepszego pracodawcę.

Strony z ogłoszeniami

Dobrym rozwiązaniem jest również zamieszczenie swojego ogłoszenia na specjalnej stronie z ogłoszeniami. Takie strony to na przykład Gumtree.pl i olx.pl. Takie portale przegląda dziennie naprawdę sporo użytkowników. Dodatkowo dostępne tam filtry, pomogą trafić wprost do zainteresowanych.

Wyjazd do Holandii z osobą nieznajomą poznaną przez Internet. Na co uważać? O co pytać?

Znalezienie kogoś chętnego na wspólny wyjazd do Holandii nie powinno ograniczać się do wymiany kilku wiadomości. Przed wyjazdem postaraj się jak najlepiej poznać towarzysza. Uzyskaj jak najwięcej informacji i sprawdź poznane osoby np. na Facebooku czy innym portalu społecznościowym. Możesz też, dla bezpieczeństwa, sprawdzić daną osobę na policyjnych stronach. Upewnij się, że Twoi bliscy mają taką samą wiedzę dotyczącą tej osoby, co ty. Przekazuj bliskim wszystkie informacje związane z planowanym wyjazdem. Pamiętaj, że bezpieczeństwo jest zawsze najważniejsze!

Chcesz jechać do pracy do Holandii? Wypełnij formularz otwartej aplikacji. Oddzwonimy do Ciebie!

Jak znaleźć osoby do wspólnego wyjazdu do pracy do Holandii? Jak napisać ogłoszenie?

Zdecydowałeś się na wyjazd do Holandii do pracy z osobą z Internetu, napisz własne ogłoszenie i znajdź odpowiednią osobę. Mamy dla Ciebie kilka rad. Przede wszystkim sprecyzuj płeć i wiek szukanego kandydata. Zaznacz kiedy i gdzie planujesz wyjechać. W kilku słowach przedstaw siebie, opisz, co lubisz i czym się interesujesz.

Jeśli masz więcej pytań dotyczących wyjazdu do Holandii lub szukania osoby chętnej do wyjazdu za granicę do pracy, skontaktuj się z nami pod numerem +48 77 545 75 75, lub odwiedź stronę covebo.pl, zarejestruj siebie wraz ze znajomym i wyjedź do pracy z Covebo.

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Czy wyjazd do pracy do Holandii na wakacje to dobry pomysł?

2 min13 czerwca 2024

Czy można wyjechać do pracy do Holandii w parach?

2 min13 czerwca 2024

Praca wakacyjna za granicą. Jak szukać pracy sezonowej?

3 min28 maja 2024