2 min7 czerwca 2019

Kim jest Covebo?

Kim jest Covebo? 3G Dobra Organizacja – pod taką nazwą rozpoczynaliśmy naszą przygodę z rekrutacją w Polsce 2004 roku. Zapoczątkowana wtedy współpraca z COVEBO Uitzendbureau B.V. trwa już 15 lat. Ten czas pozwolił nam zrealizować wiele projektów rekrutacyjnych holenderskich pracodawców, jak i rozwinąć się dla Was – co prężnie czynimy w 5 biurach w Polsce. Znajdziecie nas w Opolu, Kluczborku, Katowicach, Raciborzu i Rzeszowie.

Od lat motto jakie przyświeca naszym pracownikom nie ulega zmianie. „Po prostu dobrze zorganizowane” to hasło jakie może odróżniać nas od innych Agencji. Codziennie stajemy przed nowymi zadaniami i stawiamy sobie coraz to wyższe cele, bo ważny jest dla nas rozwój – „kto stoi w miejscu ten się cofa”[1] – dlatego z dumą możemy mówić o  połączeniu Covebo Uitzendgroep B.V z Accent Jobs. Fuzja pozwoliła nam znaleźć się
w elitarnym gronie 10 największych Agencji pracy w Holandii.

Co to tak właściwie oznacza? Przede wszystkim nowe miejsca pracy dla potencjalnych pracowników, lepsze wynagrodzenia, większą elastyczność i jakość świadczonych przez nas usług oraz rozwój w nowych sektorach zatrudnienia. Dla nas to przede wszystkim możliwość dalszego progresu i nowe wyzwania, które uwielbiamy!

Wszystko robimy po to by stać się liderem na rynku Agencji Pracy w Holandii. Nasze codzienne działania pozwalają nam zbliżać się do tego tytułu każdego dnia. Doceniamy naszych pracowników, dlatego też dbamy o ich motywację do codziennej pracy
i zaangażowania w realizację wspólnych celów. Dobrzy i lojalni specjaliści są dla nas bardzo ważni. Dostrzegamy ich wkład w pracę i wspólną eskalację Covebo nagradzając bonami czy też prezentami od Agencji.

Nasza obecna praca w znacznej mierze różni się od tego co robiliśmy dla Was w 2004 roku. Stałe badania rynku pozwalają nam wychodzić do Was z nowymi rozwiązaniami, szybkie reakcje na Wasze apelacje dają nam możliwość lepszego dopasowania oferty do Waszych potrzeb. Całokształt działań pozwolił na zbudowanie trwałych i satysfakcjonujących relacji naszych pracowników z klientami.

Kim jest Covebo? Agencja Zatrudnienia Covebo to firma zajmująca się rekrutacją osób chętnych do podjęcia pracy w Holandii w takich sektorach jak: produkcja, logistyka, budownictwo oraz technika.

Chcesz dołączyć do grona docenianych i zadowolonych z pracy osób? Skontaktuj się z nami!

Sprawdź nasze oferty pracy tutaj

[1] M. Witkowski, Margot

Inne ciekawe oferty

Zobacz inne oferty z tej kategorii

Jakie są koszty prowadzenia firmy w Holandii?

3 min10 sierpnia 2020

Jak napisać dobre CV w branży technicznej?

4 min28 lipca 2020

Firma jednoosobowa ZZP w Holandii. Jak ją założyć?

3 min27 lipca 2020