2 min25 października 2018

Krótkie projekty na pracę w Holandii

Krótkie projekty na pracę w Holandii to szybki sposób na zarobienie sporej ilości gotówki w najważniejszym okresie roku - tuż przed świętami. Zobacz, co zrobić, aby wyjechać na 2-4 tygodnie i wrócić z gotówka na święta.

Krótkie projekty na pracę w Holandii - dlaczego warto?

Część z zakładów pracy, które obsługuje Covebo Work Office zwiększają swoja produkcje w okresie przedświątecznym. Dotyczy to głównie przemysłu spożywczego, ale także zakładów, gdzie produkowane są popularne potrawy, ozdoby, dekoracje świąteczne itp. W okresie przedświątecznym, firmy te podnoszą ilość produkcji często nawet o połowę i dlatego potrzebna jest na ten okres dodatkowa ilość osób do pracy. To jest szansa dla nas na zarobienie sporej ilości gotówki w bardzo krótkim czasie - nawet ok. 1000 Euro w ciągu 2 tygodni.. Projekty krótkoterminowe mają miejsce zazwyczaj przed świętami (Bożonarodzeniowymi i Wielkanocnymi). Kończą się dosłownie na dzień-dwa przed samymi świętami, abyście mogli wrócić do rodziny.

Wymaganie do tego rodzaju pracy nie są bardzo wysokie - przeważnie zadania polegają na pakowaniu produktów do opakowań. Może ją wykonywać praktycznie każdy, kto posiada komunikatywną znajomość języka angielskiego lub holenderskiego. Z tego powodu ilość chętnych jest bardzo duża. Jeśli jesteś zainteresowany dorobieniem sporego zastrzyku gotówki na święta, zadzwoń już dziś do naszego rekrutera i zarezerwuj sobie miejsce. Powodzenia!

Sprawdź nasze oferty pracy tutaj i wybierz coś dla siebie!

Inne ciekawe oferty

Zobacz inne oferty z tej kategorii

Rekrutacja na Facebooku - Jak aplikować do pracy poprzez portal? Czy można znaleźć pracę na Facebooku?

1 min23 czerwca 2020

Praca wakacyjna za granicą. Jak szukać pracy sezonowej? 5 porad rekrutera Covebo

1 min16 czerwca 2020

Jakie branże będą się rozwijać w obecnej sytuacji ekonomicznej? Jakiej pracy opłaca się szukać?

1 min9 czerwca 2020