2 min23 listopada 2020

Kwarantanna po przyjeździe do Holandii? W Covebo nie jesteś w tym sam!

Rok 2020 to głównie czas oczekiwania i obawy o jutro. Pandemia koronawirusa zachwiała wieloma sektorami gospodarki. Nie bez przyczyny, ludzie codziennie obawiają się o swój los, dochodzi przecież do redukcji etatów, a nawet zamykania firm i zakładów.

Wiele osób boi się także, że praca w Holandii w czasie koronawirusa nie będzie już możliwa. Kolejne obawy dotyczą obostrzeń wprowadzanych w tym kraju, a także obowiązku kwarantanny po przyjeździe do Holandii. Rozumiemy te obawy i chcemy wychodzić Wam naprzeciw. Nie zostawimy Was samych sobie także w przypadku nałożenia izolacji.

Praca w Holandii a koronawirus

Obawy związane z utratą pracy w Holandii w związku z pandemią są uzasadnione. Koronawirus bardzo mocno wpływa na różne sektory gospodarki. Należy jednak pamiętać, że są branże bardziej i mniej stabilne. O znalezienie pracy w Holandi, także w czasie koronawirusa, nie będzie trudno w branży spożywczej.

O stabilności tego sektora gospodarki pisaliśmy już tutaj.

Także specjalista techniczny, posiadający fach w ręku, nie zostanie pozostawiony sam sobie. Jeśli masz obawy, związane z ciągłością pracy w branży technicznej i budowlanej, przeczytaj wywiad z Konradem Bijakiem, który pracuje jako spawacz w Holandii. Pan Konrad opowiada między innymi, jak wyglądała jego praca w Covebo w dobie pandemii.

W Covebo chcemy, abyś był dobrze poinformowany i spokojny. Specjalnie dla naszych obecnych i potencjalnych pracowników przygotowujemy cykliczne aktualizacje obostrzeń, wprowadzanych na terenie Holandii. Przeczytaj najnowszą aktualizację - obostrzenia w Holandii, praca a koronawirus. 

Kwarantanna po przyjeździe do Holandii? Sprawdź, co możemy Ci zaoferować

W obecnej sytuacji, może się zdarzyć, że po przyjeździe do Holandii do pracy, zostajemy skierowani na kwarantannę.  Jak wygląda kwarantanna po przyjeździe do Holandii? Taka izolacja trwa zazwyczaj 10 dni, po tym czasie, jeśli nie wystąpią żadne niepokojące objawy, można rozpocząć pracę.
W Covebo osoby, które rozpoczynają 10-dniową kwarantannę, mają dostarczane jedzenie, za które nie płacą. Mieszkają także za darmo w naszych domkach i mogą korzystać z pomocy polskich koordynatorów, którzy chętnie służą pomocą.

Kwarantanna-po-przyjeździe-do-Holandii-zakwaterowanie

Kwarantanna-po-przyjeździe-do-Holandii?

Kwarantanna-po-przyjeździe-do-holandii-wyzywienie

Kwarantanna-po-przyjeździe-do-Holandii?

Nie pracują w tym czasie, jednak odbycie kwarantanny gwarantuje pracę po jej zakończeniu. Takie rozwiązanie wynika z troski o dobro nas wszystkich.

Masz jakiekolwiek pytania dotyczące pracy w Holandii w czasie koronawirusa? Chcesz rozpocząć pracę, ale masz obawy? Napisz do nas lub zadzwoń. A jeśli chcesz rozpocząć pracę, skorzystaj z formularza aplikacji.

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Jak znaleźć osoby do wspólnego wyjazdu do pracy do Holandii? Oto nasz poradnik

4 min19 stycznia 2021

Wyjazd do pracy po Brexicie. Dlaczego Holandia?

4 min5 stycznia 2021

Jak wygląda emerytura w Holandii?

3 min15 grudnia 2020