3 min26 czerwca 2020

Opinie o Covebo – rozliczamy się sami ze sobą. Jak szukać opinii o agencjach zatrudnienia i robić research informacji w sieci?

Rozwój Internetu oraz nowych technologii stworzył idealne warunki do dyskusji. Możemy swobodnie wyrażać swoje opinie na dany temat. Tak naprawdę wystarczy kilka klików, aby opublikować swoją myśl. Opinii jest tyle ile ludzi i mogą być one zarówno pozytywne, jak i negatywne. Opinie o Covebo także są różne, dlatego warto sprawdzić fakty i porównać treści, które znajdujemy w Internecie. 

Jako agencja zatrudnienia, lubimy być w kontakcie z naszymi odbiorcami i potencjalnymi klientami. Codziennie czytamy różne komentarze, zarówno te, które chwalą naszą agencję, jak i te, które są wyrazem niezadowolenia, wynikającego ze współpracy. Takie opinie pozwalają nam wyciągać wnioski i rozwiązywać problemy, na które mamy bezpośredni wpływ.

Opinie o COVEBO. Jak odnosimy się do negatywnych opinii?

Nie chcemy się odcinać od negatywnych komentarzy i zawsze je czytamy. Takie treści pozwalają nam wyciągać odpowiednie wnioski. A są one następujące: jako agencja zatrudnienia mamy mocne i słabe strony. Wiele kwestii zależy od nas, wiele natomiast pozostaje splotem wielu czynników, które nie zawsze możemy kontrolować.

Naszą siłą jest to, że zawsze staramy się jak najlepiej dopasować ofertę do kandydata

Sprawdzamy jego kwalifikacje i doświadczenie. Na podstawie informacji z CV oraz rozmów kwalifikacyjnych, dobieramy ofertę tak, aby jak najlepiej wykorzystać potencjał pracownika. Dzięki temu praca w Holandii w większości przypadków jest zgodna z oczekiwaniami naszych pracowników.

Nasza słabą stroną jest to, że nie na wszystko możemy mieć wpływ

Sytuacją dla nas idealną niewątpliwie byłoby to, że oferujemy naszym pracownikom zawsze najwyższy standard zakwaterowania i doskonałe warunki pracy. Zdarza się jednak, że dostajemy negatywne opinie właśnie ze względu na wyposażenie mieszkań i domków. Chcielibyśmy także, aby praca w Holandii dla par stała się standardem, nie zawsze jednak możemy zapewnić wyjazd w duecie, ze względu na ograniczone zapotrzebowanie na wybraną ofertę. Kolejną kwestią, którą jako agencja w Polsce nie zawsze możemy skontrolować, jest ilość roboczogodzin.

covebo-opinie-o-agencji

Naszym głównym zadaniem jest rozwój mocnych stron i eliminowanie słabych

Aby było to możliwe, kładziemy duży nacisk na kontakt z naszymi klientami i zawsze się z nimi kontaktujemy i zbieramy opinie. Na podstawie tych opinii, wyciągamy wnioski i staramy się wywierać wpływ na stronę holenderską celem poprawienia np. warunków pracy czy zakwaterowania.

Opinie o agencjach pracy w Holandii. Opinie o Covebo – przede wszystkich rzetelny research!

W idealnym świecie wyjazd do pracy do Holandii byłby zadowalający na każdym etapie. W rzeczywistości jednak, do czego się przyznajemy, nie jesteśmy w stanie zadowolić każdego. Negatywne opinie, które zdarza nam się otrzymywać, są często efektem czynników, na które nie mamy wpływu. Nie mniej jednak każda negatywna opinia jest dla nas wskazówką, gdzie wprowadzić zmiany i co ulepszyć.

Długoletnie doświadczenie pokazało nam także, że jedna niezadowolona osoba jest skłonna podzielić się swoimi odczuciami przynajmniej z siedmioma innymi. Jedna osoba zadowolona, być może podzieli się z jedną inną osobą. Tak samo działa to w Internecie, negatywnych opinii jest więcej, bo ludzie są bardziej skłonni dzielić się złymi doświadczeniami.

Co więcej, Covebo działa na rynku od 2004 roku, w tym czasie zyskała renomę agencji zatrudnienia o bardzo szerokim zasięgu. My nie zmieniamy nazwy i nie stosujemy rebrandingu, aby odciąć się od negatywnych opinii, tak jak robią to niektórzy nasi koledzy i koleżanki po fachu.

Jak więc rzetelnie podejść do tematu i sprawdzić naszą agencję pracy? Aby dowiedzieć się, jak działamy, należy sięgnąć do statystyk i zestawić ze sobą często opinie, na które trafiamy w sieci.

covebo-opinie-o-covebo

opinie-o-covebo

covebo-opinie

opinie-o-agencji-covebo

covebo-czy-warto-jechac

covebo-opinie-jak-wyglada-rekrutacja

Następnym krokiem może być wizyta w jednym z naszych biur, gdzie zawsze jesteś mile widziany. Jeśli masz jakiś problem lub wątpliwości, zadzwoń lub napisz, dołożymy wszelkich starań, aby Ci pomóc! Bezpośredni kontakt jest dla nas na wagę złota, dlatego też zachęcamy, przed umieszczeniem negatywnej opinii, o kontakt z nami.

Jak sprawdzić, czy agencja zatrudnienia jest zaufana? O tym także pisaliśmy na naszym blogu. 

Być może będziemy mogli pomóc znaleźć odpowiednie rozwiązanie?

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Praca w zakładzie z ciastkami i pieczywem

3 min27 kwietnia 2021

Praca w Holandii z wypłatami tygodniowymi

2 min26 kwietnia 2021

Praca w Holandii bez języka? Na magazynach!

2 min20 kwietnia 2021