2 min13 kwietnia 2021

Order Picker w Holandii

Interesuje Cię praca jako Order Picker w Holandii? Szukając ofert pracy w Holandii, możemy się natknąć na dwa określenia: zbieranie zamówień i komisjonowanie, a to tak naprawdę ta sama praca. Order picker to jedno z najchętniej wyszukiwanych stanowisk. Ale na czym właściwie polega ta praca i gdzie jej szukać? Czym zajmuje się order picker za granicą? Czy konieczne jest doświadczenie?

Order Picker w Holandii - na czym polega ta praca?

Magazyny, hurtownie czy centra dystrybucyjne to miejsca, gdzie zatrudnienia szukać może order picker. Na czym polega praca? Na zbieraniu towaru na hali, skanowaniu go, przenoszeniu najczęściej za pomocą wózków różnej wielkości na dział ekspedycji oraz przygotowywaniu do późniejszej wysyłki.

Wyróżnić można dwa najbardziej popularne sposoby zbierania zamówień:

  • Skaner ręczny - na wyświetlaczu pokazuje się nam, gdzie znajduje się dany produkt oraz jaką liczbę należy skompletować,
  • Zestaw słuchawkowy (voice picking) - dostajemy komunikaty głosowe o ilości i lokalizacji towaru na hali.

Największą zaletą pracy jako order picker jest fakt, że nie jest ona monotonna, co oznacza, że odbywa się przeważnie w nowoczesnych centrach dystrybucji i nie jest zależna od warunków pogodowych. Zapotrzebowania na dane towary są raczej stałe, choć można wyróżnić okresy wzmożonych zamówień, zwłaszcza w okresie świąt.

Poszczególne zakłady różnią się artykułami, które magazynują. W Covebo, ze względu na wielkość firmy, prowadzimy stałe rekrutacje na:

  • Ingram Micro - zbieranie zamówień dla sklepu internetowego,
  • M. Bouw en Zonen - praca na hurtowni z alkoholami,
  • Coop Deventer - kompletowanie zamówień z artykułami spożywczymi,
  • Syncreon - magazyn z częściami i sprzętem elektronicznym.

Order Picker w Holandii może podjąć pracę w jednym z kilku zakładach, w których współpracujemy. W drugiej części naszego artykułu przedstawimy krótkie charakterystyki magazynów.

Praca Order Picker od zaraz. Jak aplikować na to stanowisko?

Szukasz pracy jako order picker w Holandii? Interesuje Cię praca od zaraz, bo jesteś już w Holandii albo możesz wyjechać nawet w najbliższy weekend? Najprościej będzie złożyć swoją aplikację poprzez naszą stronę internetową. Wypełnienie krótkiego formularza trwa dosłownie kilkanaście sekund, jest jednak niezbędne ze względu na RODO. Zainteresowała Cię praca na Ingramie lub masz doświadczenie w pracy ze skanerem? Zaaplikuj już dzisiaj! Pracowałeś wcześniej na systemie voice pick i to w nim czujesz się najlepiej? Wypełnij krótki formularz na: https://www.covebo.pl/oferta-pracy/v-001450-zbieranie-zamowien-z-artykulami-spozywczymi/.

A już wkrótce druga część artykułu, w którym przedstawimy pokrótce, jak wygląda praca na stanowisku order picker w naszych zakładach!

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Czy wyjazd do pracy do Holandii na wakacje to dobry pomysł?

2 min13 czerwca 2024

Czy można wyjechać do pracy do Holandii w parach?

2 min13 czerwca 2024

Praca w branży CNC w Holandii - przegląd najciekawszych ofert pracy

3 min27 maja 2024