3 min21 października 2021

Polski hydraulik w Holandii

Prawdopodobnie żaden zawód za granicą nie kojarzy się tak jednoznacznie z Polakami jak hydraulik. A już z całą pewnością nie ma takiego, na którego temat powstałoby tyle żartów i anegdot. Czy słusznie? Tego nie wiemy, ale podpowiadamy, czy warto podjąć pracę jako hydraulik w Holandii 

Jak zostać hydraulikiem? 

Uszczelnianie rur, problem z cieknącą wodą, naprawa zlewu czy wymiana kranu - zapewne większości z nas z tym właśnie będzie się kojarzył hydraulik. W Holandii zapotrzebowanie na tego typu fachowców od lat jest na niezmiennie wysokim poziomie. Co trzeba zrobić, żeby zostać hydraulikiem? Z formalnego punktu widzenia najprostszym ku temu sposobem będzie: 

 • Ukończenie szkoły zawodowej o profilu hydraulicznym,
 • Ukończenie technikum o profilu hydraulicznym,
 • Zrobienie specjalistycznego kursu zawodowego. 

Szczególnie interesującą opcją wydaje się ta ostatnia, a to ze względu na możliwość odbycia odpowiedniego szkolenia w każdym momencie swojego życia. Można także po prostu przebranżowić się do pracy jako hydraulik. Holandia, ze względu na stałe zapotrzebowanie na wykwalifikowanych fachowców, niewątpliwie jest doskonałym miejscem do wyjazdu za granicę. W Covebo stale prowadzimy rekrutacje w tym kierunku. Poza zdobyciem niezbędnych kwalifikacji, dobry hydraulik powinien cechować się: 

 • Rzetelnością, 
 • Sumiennością, 
 • Umiejętnością pracy pod presją czasu, 
 • Odpowiedzialnością, 
 • Dotrzymywaniem ustalonych terminów. 

Hydraulik bez doświadczenia 

Zwykło się mawiać, że prawdopodobnie jedynym sposobem na zebranie doświadczenia jest... zdobycie go. Słowa te idealnie obrazują sytuację, przed którą staje hydraulik. W Holandii podobnie jak w innych krajach, najwyżej ceni się fachowców z doświadczeniem, gotowych stale podnosić swoje kompetencje. Wiedza teoretyczna nabyta na kursach musi zostać podparta praktyką - najlepiej pod okiem specjalistów z odpowiednim stażem w swoim fachu.  

Hydraulik w Holandii. Jak szukać pracy? 

Internet z całą pewnością jest najłatwiejszym i najszybszym sposobem znalezienia oraz porównania interesujących nas hoteli, lotów samolotem czy wyjazdów wakacyjnych. To też najszybsze narzędzie, aby poznać aktualne oferty pracy. Hydraulik praktycznie w każdym regionie Królestwa Niderlandów jest fachowcem wysoce poszukiwanym. Dla pełnej satysfakcji naszych pracowników, w Covebo możemy także pomóc zorganizować wyjazd do Holandii. 

Oferty pracy dla hydraulika w Covebo 

W chwili obecnej w Covebo szukamy fachowców do pracy przy budowie osiedli mieszkaniowych lub do pracy na stoczni. Co będzie należało do Twoich obowiązków, decydując się na pracę jako hydraulik w Holandii?  Oto krótki opis stanowiska i tego, czym się będziesz zajmował: 

 • Montaż instalacji wodnej oraz kanalizacji,
 • Praca z rurami z miedzi i PCV,
 • Montaż wentylacji. 

Oferty pracy dla hydraulika zakładają oczywiście zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych, dla większego komfortu naszych specjalistów. Więcej szczegółów poznasz, wypełniając krótką aplikację na naszej stronie internetowej (https://www.covebo.pl/oferta-pracy/v-026631-hydraulik/).  

Ile zarabia hydraulik w Holandii?  

Dla każdego fachowca, który przegląda oferty pracy dla hydraulika, bez wątpienia bardzo istotna będzie informacja o zarobkach. Praca w Holandii dla tego typu specjalistów jest z całą pewnością niezwykle opłacalna. O jakich kwotach mowa? Polski hydraulik w Holandii może liczyć na zarobki w wysokości aż 500 euro tygodniowo przy 40 przepracowanych godzinach, co ważne, jest to oczywiście kwota podana po wszystkich odtrąceniach.

Co jeszcze? Hydraulik w Holandii zakwaterowany będzie w pokoju jednoosobowym, oczywiście zgodnym z certyfikatem jakości SNF. Sprawdź wszystkie nasze aktualne oferty pracy w Holandii dla specjalistów na stronie Covebo (https://www.covebo.pl/budownictwo-i-technika/oferty-pracy-budownictwo-i-technika/) lub zadzwoń pod nr +48 77 545 75 55 po więcej szczegółów. Na wszystkie pytania chętnie odpowiemy. Wyjazd do Holandii z Covebo- to się naprawdę opłaca! 

Praca dla hydraulika w Holandii

Aplikuj już dziś!

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Tygodniówki w Holandii. Zalety

4 min18 sierpnia 2022

Ile zarabia spawacz w Polsce i Holandii?

3 min17 sierpnia 2022

Operator prasy krawędziowej w Holandii

4 min10 sierpnia 2022