2 min10 czerwca 2019

Praca dla par w Holandii

Jeśli zastanawiasz się nad pracą w Holandii, ale nie chcesz jechać samotnie - ułatwimy wyjazd do Holandii z drugą osobą! Wiemy o tym, że praca i mieszkanie za granicą z partnerem/partnerką jest łatwiejsza - w grupie raźniej. Poza tym wiemy, że nikt nie lubi długich rozstań... Praca dla par w Holandii z Covebo jest możliwa! Dlatego na wszystkie oferty pracy w Covebo można aplikować w parach - możesz to zrobić na trzy sposoby:

Przyjdźcie razem do jednego z naszych biur (adresy znajdziesz tutaj) i weźcie razem udział w rozmowie rekrutacyjnej - nie dość, że będzie Wam raźniej i będziecie mogli się wspierać podczas rozmowy, to jeszcze nasz rekruter będzie mógł od razu pomóc Wam obojgu dopełnić wszystkich formalności związanych z wyjazdem.
Zadzwońcie razem do jednego z naszych biur - rozmowę kwalifikacyjną przejdziecie telefonicznie, będąc we własnym domu. Bardziej łatwo i przyjemnie chyba już się nie da. :) Numer, pod który możecie zadzwonić to: +48 77 545 75 75
Dzięki wspólnej rejestracji będziemy mogli dla Was zorganizować:

  • wspólne zakwaterowanie, w jednym 2-osobowym pokoju;
  • pracę w tym samym zakładzie - choć zakłady są duże, bardzo często udaje się tak zorganizować pracę, abyście byli w tym samym miejscu zakładu lub na tej samej zmianie;
  • wspólny transport - do i z pracy.

Posiadamy wiele ofert pracy, dlatego praca dla par w Holandii jest u nas możliwa! Znajdziemy coś dla Was!

Przede wszystkim - nie obawiajcie się: bardzo lubimy pracujące wspólnie pary i zawsze staramy się tak zorganizować Wam pobyt w pracy, abyście byli blisko i mieli wzajemne wsparcie. Wiemy, jakie to dla Was ważne!

Otwarta aplikacja

Zgłoś się, a znajdziemy pracę dla Ciebie

Otwarta aplikacja

Zgłoś się, a znajdziemy pracę dla Ciebie

Jakub Siennicki

rekruter

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Jak znaleźć osoby do wspólnego wyjazdu do pracy do Holandii? Oto nasz poradnik

4 min19 stycznia 2021

Jak rozliczyć PIT za pracę w Holandii?

3 min8 stycznia 2021

Jak poznać swoje mocne strony?

3 min29 września 2020