1 min10 czerwca 2019

Praca dla par w Holandii

Chcesz pracować w Holandii, jednak nie chcesz jechać samotnie? A może myśl o rozłące z ukochaną osobą napawa Cię smutkiem? Nie martw się, mamy dla Ciebie rozwiązanie: praca dla par w Holandii!

Po co się rozstawać, skoro możecie razem mieszkać i pracować w Holandii? Nikt nie lubi długich rozstań, a w duecie zawsze raźniej. Praca dla par w Holandii w Covebo jest możliwa! Na wszystkie oferty pracy można aplikować w parach - możesz to zrobić na kilka sposobów:

  • Przyjdźcie razem do jednego z naszych biur (adresy znajdziesz tutaj) i weźcie udział w rozmowie rekrutacyjnej. Nie dość, że będzie Wam raźniej, to jeszcze rekruter pomoże Wam dopełnić wszystkich formalności. W pakiecie!
  • Zadzwońcie razem do jednego z naszych biur - rozmowę kwalifikacyjną przejdziecie telefonicznie, nawet we własnym domu. Łatwiej i przyjemniej chyba się nie da. :) Numer, pod który możecie zadzwonić to: +48 77 545 75 75. Dzięki wspólnej rejestracji będziemy mogli dla Was zorganizować:
    • wspólne zakwaterowanie, w jednym 2-osobowym pokoju,
    • pracę w tym samym zakładzie - najczęściej na tej samej zmianie;
    • wspólny transport - do i z pracy.

 

Przede wszystkim jednak - nie obawiajcie się! Bardzo lubimy pracujące wspólnie pary i zawsze staramy się, abyście byli blisko i mieli wzajemne wsparcie. Wiemy, jakie to dla Was ważne! Zobaczcie więc nasze oferty pracy dla par w Holandii i aplikujcie!

 

Otwarta aplikacja

Zgłoś się, a znajdziemy pracę dla Ciebie

Otwarta aplikacja

Zgłoś się, a znajdziemy pracę dla Ciebie

Jakub Siennicki

rekruter

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Twoja wypłata, czyli jak czytać pasek wypłat (video)

1 min28 lutego 2023

4 sposoby, jak nauczyć się angielskiego

4 min5 lutego 2023

Jak zaplanować nowy rok w pracy?

3 min1 lutego 2023