3 min15 września 2020

Praca w Holandii dla par. Co zrobić, aby wyjechać w duecie?

Praca w Holandii daje wiele możliwości. Kusi zarobkami, nowym doświadczeniem oraz odwiedzaniem nowych, pięknych miejsc. Wyjazd w pojedynkę może jednak wzbudzać lekki lęk, szczególnie u osób, które nie pracowały jeszcze za granicą. Zdecydowałeś się na pracę w Holandii, ale nie chcesz wyjeżdżać sam? Rozwiązaniem będzie praca w Holandii dla par. Zapoznaj się z poniższym tekstem i dowiedz się, co zrobić, aby wyjechać do Holandii w duecie.

Praca w Holandii dla par – Pierwsze kroki

Chcesz rozpocząć pracę w Holandii ze swoją drugą połówką? Przede wszystkim musicie zarejestrować się na stronie www.covebo.pl. Podczas rejestracji wyrażacie zgodę na przetwarzanie danych osobowych, co jest niezbędne, byśmy mogli proponować Waszą kandydaturę na terenie Holandii. Jeśli zatem planujecie wyjechać w parze lub grupie, każdy z Was musi się zarejestrować na stronie.  Do utworzonego profilu warto również dodać swoje CV. Dokument ułatwia rekruterom dopasowanie ofert pracy do preferencji oraz dotychczasowego doświadczenia zawodowego. Rejestracji można dokonać również bezpośrednio przez aplikację na oferty pracy.

Aplikacja na oferty

Odwiedzając stronę www.covebo.pl, łatwo można znaleźć oferty pracy dla par, które dostępne są w zakładce "praca dla par” – nic prostszego. Znajdziecie tam oferty pracy dla par w Holandii. Oferty podzielone są również na działy: produkcja i logistyka oraz technika i budownictwo.

Co dalej?

Po aplikacji na wybrane oferty pracy rekruterzy kontaktują się ze wszystkimi kandydatami w celu przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej. By dobrze się do niej przygotować, sprawdź nasz poradnik na ten temat i poznaj 7 pytań, które musisz zadać rekruterowi. 

Jednym z ważniejszych punktów tej rozmowy jest sprawdzenie znajomości języka angielskiego (tu również polecamy tekst o tym, jak szybko uczyć się języków obcych). Jeśli poziom znajomości języka angielskiego różni się u osób chcących wyjechać w parze lub grupie, przedstawiane oferty pracy dopasowywane są do osoby znającej język obcy najsłabiej. Każda z osób musi bowiem samodzielnie radzić sobie w miejscu pracy.

Praca w Holandii dla par – Sprawy organizacyjne

Praca dla par lub grup organizowana jest zazwyczaj tak, by wszystkie osoby pracowały w jednym zakładzie. Oferujemy zakwaterowanie w dwuosobowych pokojach – pary zawsze kwaterowane są w tym samym miejscu. Jeśli wyjazd dotyczy grup liczniejszych, adresy zakwaterowania mogą być różne – zależy to od dostępności miejsc w danym domku.

Osoby wyjeżdżające do pracy w Holandii w parze są zazwyczaj planowane na te same zmiany. Trudniej zorganizować pracę na tej samej zmianie dla grupy np. 6-osobowej, tak by wszystkim zorganizować transport z jednego miejsca zamieszkania, zatem wyjeżdżający w liczniejszym gronie muszą się z tym liczyć.
Praca w Holandii będzie dla Was czystą przyjemnością, wiadomo, że w grupie raźniej. Aplikujcie już dziś!

Jeśli, w powyższym tekście, nie odpowiedzieliśmy na wszystkie pytania, skontaktujcie się z nami pod numerem +77 545 75 75, a rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Czy wyjazd do pracy do Holandii na wakacje to dobry pomysł?

2 min13 czerwca 2024

Czy można wyjechać do pracy do Holandii w parach?

2 min13 czerwca 2024

Pierwsze dni w Holandii. Praca w produkcji

2 min19 marca 2024