3 min27 maja 2024

Praca w Holandii na wakacje

Praca w Holandii po studiach poza korzyściami finansowymi pozwala nam także zyskać niezbędne doświadczenie, do tego nabyte w międzynarodowym środowisku. Potrzebujesz środków na wkład własny do zakupu mieszkania, a może planujesz niebawem wesele? Zobacz, jaka praca w Holandii wiąże się z wyższą wypłatą i ile możesz dzięki temu miesięcznie zaoszczędzić. 

Co robić na wakacjach? Praca w Holandii? 

Z całą pewnością praca w Holandii na wakacje może być dobrą opcją dla każdego, kto planuje odłożyć pieniądze na samochód czy wkład własny na mieszkanie. Ze względu na stale rosnący popyt na specjalistów i fachowców wydaje się, że kierunek ten będzie się tylko rozwijał.  

Jak szukać pracy na wakacje?

Jako Covebo podpowiemy raczej, jak skutecznie ją znaleźć. Przede wszystkim warto stawiać wyłącznie na sprawdzone i doświadczone agencje pracy. Holandia wydaje się być idealnym miejscem dla każdego, kto planuje rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu, szukając nowych możliwości i wyzwań. W tym też specjalizuje się Covebo. Nasze aktualne oferty pracy w Holandii znajdziesz na https://www.covebo.pl/produkcja-i-logistyka/oferty-pracy-produkcja-i-logistyka/ 

Praca w Holandii sezonowa. Zarobki 

Jaka praca w Holandii jest najbardziej opłacalna i na co zwrócić uwagę? Bez wątpienia bardzo ważna jest stawka, jednak to nie wszystko, należy bowiem dokładnie sprawdzić, czy możemy liczyć na jakieś dodatki i bonusy. Mogą one wynikać z: 

  • Pracy w systemie zmianowym. 
  • Wyrabianej normy. 
  • Pracy na chłodni. 
  • Pracy w określonych godzinach. 

Tygodniowe wypłaty, nabycie nowego doświadczenia, możliwość podszkolenia języka - z tym najczęściej kojarzy się nam praca w Holandii. Sezonowa ma to do siebie, że wyjazd jest na krótszy okres, najczęściej w wakacje. Czy taki wyjazd do Holandii się opłaca i na jakie zarobki można w związku z tym liczyć? Niewątpliwie wszystko zależy od stawki, rodzaju pracy i posiadanego doświadczenia, natomiast tygodniówki oscylują w okolicach 300 - 500 euro netto po wszystkich odliczeniach. 

Praca w Holandii. Ile można odłożyć? 

Bez wątpienia jest to powiązane z tym, ile zarabiamy. Należy pamiętać, że nawet praca w Holandii bez doświadczenia może być bardzo opłacalna i dzięki temu będziemy w stanie sporo odłożyć. Ile? Tutaj największy wpływ na to będą miały nasze wydatki. Godne uwagi i odnotowania jest to, czy planujemy wyjazd do Holandii, samemu czy w parze. Załóżmy, że w ciągu tygodnia decydujemy się zrobić dwa razy zakupy za 50 euro, co bez wątpienia powinno starczyć, nawet z uwzględnieniem naszych zachcianek. Przy stawce 400 euro za tydzień pracy, co w Covebo jest jak najbardziej możliwe, zostaje nam 300 euro tygodniowo. Zatem w ciągu miesiąca będzie to 1200 euro, co w przeliczeniu na obecne kursy walut daje ok. 5600 złotych miesięcznie. Właśnie na takie miesięczne oszczędności pozwala nam praca w Holandii. Czy się opłaca? Bez wątpienia! Pamiętać bowiem należy, że jest to kwota po wszystkich potrąceniach, tj. za mieszkanie, ubezpieczenie czy dojazdy do pracy. 

Poszukujesz pracy w Holandii na wakacje? Skorzystaj z formularza otwartej aplikacji.

 

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Praca wakacyjna za granicą. Jak szukać pracy sezonowej?

3 min28 maja 2024

Praca po maturze? Holandia to dobry wybór

3 min20 maja 2024

Jak uzyskać jarograf? Kompletna instrukcja

4 min18 lutego 2024