2 min27 października 2020

Praca w Ingram. Jak się przygotować?

Interesuje Cię praca logistyczna w dużym i nowoczesnym magazynie, ale nie masz doświadczenia w zbieraniu zamówień? Chcesz pracować ze swoją drugą połówką, która jednak stawia jeden warunek: nie może być zimno? Przejrzałeś już wszystkie oferty pracy w Holandii i zdaje Ci się, że nie znajdziesz takowej? Masz rację - tylko Ci się zdaje! Praca w Ingram jest dla Ciebie!

Ingram to duży magazyn, na którym temperatura jest pokojowa, pary pracują na tych samych zmianach i co najważniejsze, doświadczenie jako order picker nie jest wymagane, Wszystkiego Cię nauczymy!

Praca w Ingram. Doświadczenie? Do nabycia!

Mówi się, że „nie ma rzeczy, której nie można by zdobyć wytrwałą pracą i pilnym staraniem”. W Covebo wychodzimy dokładnie z tego samego założenia, co najznakomitsi rzymscy filozofowie blisko 2000 lat temu. Dla nas najważniejsze są Twoje chęci, dlatego nie wymagamy doświadczenia, choć jest ono oczywiście mile widziane. Na pewno też będzie stanowić dodatkowy atut podczas rekrutacji.

Masz to jak w banku!

Praca w Covebo to nie tylko wymierne korzyści finansowe, ale także najwyższe standardy działania. Nie musisz się o nic martwić, we wszystkim chętnie Ci pomożemy. Co zapewniamy?

 • Zakwaterowanie,
 • Buty robocze,
 • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów,
 • Pomoc w zorganizowaniu transportu na zakwaterowanie, także w Holandii.

Praca w Ingram. Na co zwrócić uwagę?

Ingram to firma pieczołowicie przestrzegająca zasad BHP panujących na zakładzie. W związku z tym na terenie magazynu nie wolno mieć:

 • Biżuterii,
 • Piercingu,
 • Telefonu.

Wymienione powyżej zasady związane są z faktem, iż każdy pracownik przechodzi przez bramki wykrywające metal. Dozwolone jest używanie lekkiego makijażu.

Lista rzeczy do zabrania

Przed samym wyjazdem sporządź listę rzeczy, które koniecznie musisz ze sobą zabrać. Szacuje się, że każda minuta poświęcona przygotowaniu planu działania, pozwala oszczędzić aż 10 minut, potrzebnych do wykonania danej czynności. Tym samym zabrać ze sobą należy:

 • Co najmniej dwie czarne koszulki,
 • Prześcieradło,
 • Spodnie do pracy, byleby nie były one dresowe,
 • Aktualny dowód osobisty lub paszport.

Przed rozpoczęciem pracy warto także zainstalować na swoim smartfonie aplikację Isabel o nazwie PIM (do pobrania w sklepie z aplikacjami jako PIM Workforce Management), dzięki której możemy sprawdzać aktualny grafik oraz wszelkie zmiany dotyczące planu.

Nie czekaj, aplikuj!

Praca w Holandii na Ingramie to doskonała okazja do nabycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku oraz poszerzenia swoich horyzontów. Stanowi także cenny wpis do CV, pokazując przyszłemu pracodawcy, iż jesteśmy osobami odpowiedzialnymi i gotowymi do współpracy z zagranicznymi kontrahentami.

Interesuje Cię praca w Ingram? Zaaplikuj i sam przekonaj się, ile możesz w ten sposób zyskać!

Źródła:
Cytaty.info
Tracy B., Zjedz tę żabę!, Warszawa 2017, ISBN 978-83-8087-251-6

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Czy wyjazd do pracy do Holandii na wakacje to dobry pomysł?

2 min13 czerwca 2024

Czy można wyjechać do pracy do Holandii w parach?

2 min13 czerwca 2024

Praca w branży CNC w Holandii - przegląd najciekawszych ofert pracy

3 min27 maja 2024