2 min1 października 2020

Projekt - Praca w Ingram

Wakacje już prawie za nami, warto więc zastanowić się nad swoją przyszłością. Jeśli myślisz nad wyjazdem do pracy do Holandii, to może być najlepszy moment. A może jesteś studentem i planujesz zrobić sobie rok przerwy w edukacji? Praca w Ingram jest dla Ciebie!

Chcesz pracować w Ingram? Wypełnij formularz i aplikuj!

Jak wygląda praca w Ingram?

W Ingram pracujemy na bardzo dużym magazynie, który obsługuje zamówienia dla sklepu internetowego. Głównym zadaniem pracowników jest zbieranie zamówień. Asortyment jest bardzo szeroki i obejmuje takie produkty jak książki, ubrania, zabawki i sprzęt elektroniczny.

Jeśli zależy Ci na pracy w temperaturze pokojowej, praca w Ingram Micro będzie odpowiednim wyborem. To świetne rozwiązanie zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Masz możliwość pracy w środowisku międzynarodowym, zdobywasz także cenne doświadczenie zawodowe. Jest to niezwykle ważne, także dla osób, które dopiero wchodzą na rynek zawodowy. Praca w Holandii może być wpisana do CV, co z pewnością pokaże, że jesteś pracowitym i zaangażowanym kandydatem.

Ingram Micro-pierwsze kroki

Praca w Ingramie rozpoczyna się od przeszkolenia wstępnego. Nie musisz więc się martwić, zadbamy, aby Twoje początki w zakładzie były udane. Całe wprowadzenie odbywa się w języku polskim. To właśnie wtedy uzyskasz odpowiedzi na wszystkie pytania, które na pewno pojawią się w Twojej głowie. Dodatkowo nauczysz się pracować w zespole i będziesz mieć okazję sprawdzić się na wielu stanowiskach.

Najważniejsze zadania w Ingram to:

  • zbieranie zamówień,
  • pakowanie i sortowanie paczek,
  • przyjmowanie zwrotów,
  • przygotowanie towaru do wysyłki.

Zainteresowany? Aplikuj już dziś!

Dzięki takiemu zróżnicowaniu trudno o znużenie w zakładzie. Wykonujesz różne zadania, dzięki czemu możesz wciąż poszerzać swoje kwalifikacje. A jeśli masz umiejętności kierowania zespołem i zmysł logistyczny, masz możliwość awansu. Możesz awansować na stanowisko trenera lub team leadera.

Jeśli czujesz, że czas na zmiany, lub cenisz ciągły rozwój, wybierz Ingram! Skorzystaj z formularza aplikacji poniżej, a nasz konsultant oddzwoni do Ciebie z propozycją.

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Czy wyjazd do pracy do Holandii na wakacje to dobry pomysł?

2 min13 czerwca 2024

Czy można wyjechać do pracy do Holandii w parach?

2 min13 czerwca 2024

Pierwsze dni w Holandii. Praca w produkcji

2 min19 marca 2024