3 min18 września 2019

Praca w Ingram

             Wakacje dobiegają końca, za oknem coraz bardziej odczuwalny jest spadek temperatur, a widmo jesieni skłania Cię do przemyśleń, jak najlepiej wykorzystać cały ten czas? Wyniki rekrutacji na studia nie potoczyły się po Twojej myśli i czujesz, że nadszedł odpowiedni moment na zmianę? A może po prostu obecna praca nie jest dla Ciebie wystarczająco satysfakcjonująca i szukasz nowych wyzwań oraz okazji do zarobku? Jeżeli którekolwiek z tych pytań skłoniło Cię do przemyśleń, bądź odpowiedziałeś twierdząco? W takim razie praca w Ingram to coś dla Ciebie!

Jesień zbliża się wielkimi krokami, dni będą coraz krótsze, a także, co najważniejsze, chłodniejsze. Co zrobić zatem, żeby możliwie jak najlepiej uniknąć coraz niższe wskaźniki termometrów? Pracować w ciepłej, pokojowej temperaturze- i taką właśnie sposobność Ci dajemy. Ingram to bardzo duży magazyn, zajmujący się realizacją zamówień dla sklepu internetowego www.bol.com. Asortyment jest wysoce zróżnicowany, gdyż składają się na niego ubrania, kosmetyki, zabawki, sprzęt AGD, gry czy sprzęt elektroniczny. To także świetna okazja do pracy w międzynarodowym środowisku i nabycia bezcennego doświadczenia na przyszłość. Jest to o tyle istotne, że stanowi dla pracodawcy ogromny atut kandydata przy potencjalnej rekrutacji i jest bardzo pożądane na rynku pracy.

Bardzo istotnym jest, że początkowe dni to przeszkolenie na zakładzie, które prowadzone jest w języku polskim przez trenerów. To właśnie wtedy następuje właściwie wdrożenie do przyszłych obowiązków, odpowiednie osoby na spokojnie Ci wszystko wytłumaczą. Wiąże się z tym kolejna korzyść- uczysz się pracować w zespole, gdyż tylko poprawna współpraca wszystkich pracowników pozwala osiągnąć odpowiedni efekt końcowy. Dodatkowo, na Ingramie jest wiele stanowisk, na których możesz się sprawdzić: zbieranie zamówień, pakowanie i sortowanie paczek, przyjmowanie zwrotów czy przygotowywanie do wysyłki towaru. Mnogość działów zapobiega znużeniu wykonywaną pracą i pozwala stale się rozwijać. Jesteś rzetelnym, sumiennym pracownikiem, a ponadto wyróżnia Cię umiejętność kierowania zespołem i zmysł logistyczny? Masz może unikalną umiejętność przekazywania swojej wiedzy innym? Doskonale się składa, bowiem na Ingramie masz niepowtarzalne możliwości rozwoju! Możesz zostać team leaderem bądź trenerem, stale się doskonaląc.

Jesteś zdecydowany na wyjazd, ale chcesz zabrać ze sobą bliską Ci osobę? Dla nas najważniejsze jest to, żebyś jak najlepiej czuł się w nowym otoczeniu, dlatego zachęcamy do wyjazdu w parach. Co ważne, szanujemy Wasz czas wolny i to, żebyście go spędzali z bliskimi osobami. Stąd też pary planowane są do pracy na tą samą zmianę, żeby cieszyć się swoim towarzystwem w każdej wolnej chwili.

Dla nas najważniejsze są chęci do pracy, dlatego też nie wymagamy znajomości języka angielskiego. Kluczowym aspektem jest dla nas zadowolenie pracownika, stąd pary pracują na tą samą zmianę. Przygotowaliśmy dla Ciebie także dwa bonusy do wypłaty na łączną kwotę 150 euro, ponadto na Ingramie obowiązują dodatki godzinowe, co wydatnie wpływa na wynagrodzenie. Nie zwlekaj zatem dłużej z decyzją i skontaktuj się z nami pod nr + 48 77 545 75 75. Praca w Ingram czeka na Ciebie!

Praca w ingram

Aplikuj i wyjedź do Holandii

Masz jakieś pytania?

Chętnie na nie odpowiem

Jakub Siennicki

Rekruter

Inne ciekawe oferty

Zobacz inne oferty z tej kategorii

Czy można znaleźć pracę bez doświadczenia? 4 wskazówki dla szukających pracy

1 min30 czerwca 2020

Opinie o Covebo – rozliczamy się sami ze sobą. Jak szukać opinii o agencjach zatrudnienia i robić research informacji w sieci?

1 min26 czerwca 2020

Produkcja i Logistyka

3 min4 września 2019