3 min11 stycznia 2022

Praca z własnym zakwaterowaniem

Covebo od wielu lat oferuje pracę z zakwaterowaniem. Co natomiast, jeżeli dysponujesz własnym mieszkaniem? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość- praca w Holandii z własnym zakwaterowaniem jest możliwa! Czytaj dalej, a dowiesz się, co łączy Utrecht, Bleiswijk oraz Lelystad. 

Praca w Holandii z własnym zakwaterowaniem. Projekt Covebo 

Wydaje się, że nie ma lepszego czasu na postanowienia i zmiany niż nadejście nowego roku. Słodycze? Nie jem. Siłownia? Będę ćwiczyć 3 razy w tygodniu... W Covebo z kolei coraz intensywniej rozwijamy się pod kątem osób, które dysponują swoim mieszkaniem. Wszystko po to, aby praca w Holandii z własnym zakwaterowaniem dostarczała jak najwięcej satysfakcji i byśmy mogli dla każdego znaleźć odpowiednią ofertę. Wciąż się rozwijamy, a lista miast systematycznie się wydłuża. Portale z pracą w Holandii najczęściej ograniczają się do największych miast, w Covebo z kolei posiadamy atrakcyjne oferty w większości rejonów Królestwa Niderlandów. Jakie? O tym poniżej. 

Oferty pracy w Covebo 

Z pewnością nic lepiej nie odda rzeczywistości niż fakty. Zaczyna w Tobie kiełkować myśl, że warto by było zmienić dotychczasowe środowisko i towarzystwo, a może przydałaby się też nowa praca w Holandii? Własne mieszkanie pozwala nam łatwiej oddzielić życie zawodowe od prywatnego. Oto wybrane aktualne oferty pracy w Holandii ze swoim zakwaterowaniem: 

  • Pracownik logistyczny w magazynie z odzieżą. Miejsce? Utrecht. Do Twoich obowiązków należeć będzie zbieranie zamówień czy ich pakowanie do wysyłki on-line. Stawka to 11,03 euro brutto. Mieszkasz niedaleko? Aplikuj już teraz!
  • Order picker produktów spożywczych i wyrobów tytoniowych. Miejscowość to Waddinxveen, położona zaledwie 22 km od Rotterdamu i niecałe 6 km od Goudy. Będziesz odpowiedzialny za zbieranie zamówień spożywczych, napoi czy papierosów. Stawka? 12,04 euro brutto. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy pod ofertą!
  • Praca w produkcji i logistyce. Chcesz wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie produkcyjne? Mamy coś dla Ciebie! Zakład znajduje się w Lelystad, a Twoim zadaniem będzie m.in. pakowanie czy etykietowanie produktów i opakowań. Stawka godzinowa wynosi 10,81 euro brutto. Więcej szczegółów znajduje się pod linkiem oferty!
  • Praca w magazynie z markową odzieżą. Interesujesz się modą, do tego stale śledzisz najnowsze kolekcje znanych projektantów? Sprawdź zatem, jak od środka wygląda praca w magazynie z markową odzieżą w Bleiswijku. Na miejscu będziesz zbierał zamówienia, pakował je i przygotowywał do wysyłki. A to za stawkę równą 11 euro brutto. Wypełnij aplikację na, a na pewno się z Tobą skontaktujemy. 

W Covebo dokładamy wszelkich starań, aby praca z własnym zakwaterowaniem była możliwa w jak najszerszym zakresie. W związku z tym staramy się dotrzeć do jak największej liczby kandydatów, z którymi bezzwłocznie podejmujemy kontakt. 

Własne zakwaterowanie a praca w Holandii. Dlaczego warto? 

Praca w Holandii z własnym zakwaterowaniem niewątpliwie ma wiele atutów. Przede wszystkim mieszkasz w miejscu, które prawdopodobnie traktujesz jak swój drugi dom i czujesz się w nim komfortowo. Nie musisz też doświadczać przeprowadzek na inne mieszkanie, których mogą oczekiwać inne agencje pracy. Holandia może też Cię po prostu zauroczyć licznymi zabytkami, kanałami czy nieco spokojniejszym podejściem do życia mieszkańców.

Decydując się na własne mieszkanie, z całą pewnością możesz liczyć także na większą prywatność, niż gdy mieszkasz z nieznajomymi. Można również rozważyć taki scenariusz: najpierw praca w Holandii z zakwaterowaniem agencyjnym, a następnie przejście na swoje mieszkanie. Tak też można, szczególnie w Covebo! Bardzo często zdarza się, iż krótki wyjazd do Holandii znacznie się przedłuża- czy można zatem o lepszą rekomendację? Niezależnie od tego, na ile planujesz wyjazd, na pewno warto zapoznać się ze stroną Covebo. To właśnie tam znajdziesz też aktualne oferty pracy w Holandii. Masz już swoje zakwaterowanie? Sprawdź oferty z własnym mieszkaniem!

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Jak napisać dobre CV w branży technicznej?

5 min22 listopada 2022

Praca bez doświadczenia? 4 wskazówki dla szukających pracy

4 min13 listopada 2022

Dlaczego warto zostać spawaczem? 5 najważniejszych plusów zawodu spawacza

3 min9 listopada 2022