Co zabrać do jedzenia do Holandii?

Wyjazd do pracy w Holandii wiąże się z wieloma zmianami. Jak zatem odnaleźć się w nowym miejscu? Przede wszystkim, co zabrać do jedzenia do Holandii by ułatwić sobie start? Poniżej znajdziesz odpowiedź na wszystkie nurtujące pytania.

Co zabrać do jedzenia do Holandii? Jak przygotować się na wyjazd do Holandii?

Twoja kandydatura do pracy została zaakceptowana, za niedługo wyjazd, a Ty nie wiesz co wziąć ze sobą? A może chcesz aplikować, ale nie wiesz jak przygotować się na wyjazd do Holandii? Przede wszystkim upewnij się, co agencja pracy, przez którą wyjeżdżasz, zapewnia na zakwaterowaniu. Covebo dla swoich pracowników przygotowuje w pełni wyposażoną kuchnię – znajdziesz tam najpotrzebniejsze sprzęty kuchenne, talerze, sztućce, szklanki itp.

Praca w Holandii – Jak się spakować?

Pakowanie nie jest prostym procesem. Zastanów się, co jest Ci niezbędne i jak przygotować się na wyjazd do Holandii. Postaw sobie pytanie, na jak długo planujesz wyjechać i od tego uzależnij jakiego rodzaju ubrania spakować. Nie zabieraj za dużo elektroniki. Po zapoznaniu się ze współlokatorami możesz pojechać po nie w trakcie urlopu.

Nie bierz rzeczy, z których nie korzystasz w domu – istnieje duże prawdopodobieństwo, że również na wyjeździe będą leżały nieużyte.

Praca za granicą - co zabrać do jedzenia?

Najpotrzebniejsze rzeczy spakowane? Pozostaje kwestia, co zabrać do jedzenia do Holandii. Dla bezpieczeństwa weź produkty z dłuższą datą ważności – puszki, pasztety etc. Nie bierz ze sobą zbyt dużej ilości produktów mięsnych. Na zakwaterowaniach agencyjnych będą lodówki, często jednak jest to jedna lodówka na ok. 4-6 osób – w zależności od tego, z iloma osobami będziesz mieszać. Pamiętaj, że pozostałe osoby też potrzebują miejsca na swoje rzeczy.

Holandia- co zabrać ze sobą, żeby na miejscu oszczędzić?

Osoby decydujące się na pracę za granicą wyjeżdżają zwykle w celach zarobkowych. Na miejscu również chcą wydawać jak najmniej. Zatem, co wziąć ze sobą do pracy w Holandii, by zaoszczędzić na miejscu? Najlepszym wyjściem są produkty gotowe do spożycia, z długą datą ważności. Np. weki, posiłki w słoikach lub puszkach.

Kantyny zakładowe często oferują tanie posiłki obiadowe dla pracowników, np. zupa za 0,5 euro – dopytaj rekrutera o takie rozwiązanie. To pozwoli zaoszczędzić nie tylko pieniądze, ale i czas.

Ile wziąć pieniędzy do Holandii?

Wyjazd do pracy za granicą wiąże się z wydatkami na transport, czy na zakupy podstawowych produktów spożywczych. Zatem ile wziąć pieniędzy do Holandii? Średnio na tydzień warto mieć przy sobie awaryjnie ok. 100 euro – wszystko jest oczywiście sprawą indywidualną. Możesz wziąć ze sobą do Holandii mniej jedzenia, a więcej gotówki. Zapytaj rekrutera Covebo o wyjazd z przejazdem gratis – sezonowo ofert tego typu jest więcej. Pozwoli to na niemałą oszczędność.

To, ile wziąć pieniędzy do Holandii zależy od tego, kiedy dostaniesz pierwszą wypłatę. Agencja zatrudnienia Covebo zazwyczaj proponuje swoim pracownikom zakłady z wypłatami co 4 tygodnie, ale z możliwością pobrania zaliczki 150 euro po tygodniu pracy. Dopytaj rekrutra o datę najbliższej wypłaty – wtedy dokładniej będziesz mógł rozplanować wydatki.

Podsumowując, wiesz już co zabrać do pracy w Holandii i jak przygotować się do wyjazdu. Jakiego rodzaju jedzenie ze sobą wziąć i ile pieniędzy może Ci się przydać na początek.

Nie pozostaje nic innego jak tylko potwierdzić swój wyjazd, aplikując na wybraną ofertę pracy lub telefonicznie pod nr +48 545 75 75. Nie zwlekaj – dzwoń, pakuj się i jedź!

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Czy wyjazd do pracy do Holandii na wakacje to dobry pomysł?

2 min13 czerwca 2024

Czy można wyjechać do pracy do Holandii w parach?

2 min13 czerwca 2024

Praca w branży CNC w Holandii - przegląd najciekawszych ofert pracy

3 min27 maja 2024