Praca za granicą do przyuczenia

Interesuje Cię praca za granicą do przyuczenia? Wiele ofert pracy w Holandii zawiera informację o wymaganym minimalnym doświadczeniu zawodowym. Co zatem zrobić, jeśli jesteś zainteresowany daną ofertą pracy w Holandii, a nie posiadasz wymaganego doświadczenia? Najlepiej poszukać podobnych ofert, gdzie dane doświadczenie nie jest wymagane – czytaj dalej a dowiesz się jak i gdzie. 

Praca za granicą do przyuczenia. Jak szukać pracy bez doświadczenia? 

Szukanie ofert pracy w Holandii bez doświadczenia najlepiej zacząć od telefonu do agencji pracy z pytaniem o dostępność ofert bez wymaganego doświadczenia oraz przeszukania Internetu w poszukiwaniu podobnych ofert pracy. Agencja pracy Covebo współpracuje z ok. 150 zakładami oferującymi pracę bez doświadczenia.  

Oferty pracy bez wymaganego doświadczenia 

Doświadczenia zawodowego często nie wymaga się w pracach produkcyjnych lub przy pakowaniu taśmowym. To świetna praca dla osób poszukujących doświadczenia zawodowego. Pracę bez doświadczenia oferuje również wiele magazynów, gdzie poszukiwane są osoby do zbierania zamówień, tzw. Order pickerzy, osoby do sortowania paczek kurierskich lub innych magazynowanych produktów.  

Praca za granicą do przyuczenia 

Różne sektory produkcyjne lub logistyczne otwierają się na możliwość podjęcia w nich pracy do przyuczenia za granicą. Polega to na podjęciu pracy w Holandii początkowo w zakładzie, który nie wymaga doświadczenia zawodowego, ale daje możliwość rozwoju i awansu na wyższe, bardziej wymagające stanowiska. Dzięki temu można zdobyć wymagane doświadczenie zawodowe, by zmienić miejsce pracy.  

Jak zdobyć pierwsze doświadczenie w pracy? 

Przede wszystkim, nie obawiać się tego, że kandydatura bez doświadczenia nie zostanie zaakceptowana – zawsze można przekonać rekrutera do swojej osoby. Jeśli zastanawiasz się, czy warto wysyłać CV bez doświadczenia, aplikując na wybraną ofertę pracy, to podkreślamy, że warto. Takie CV pokazuje szacunek do osób rekrutujących na dane stanowisko, jednocześnie będąc wizytówką kandydata, która może zawierać po prostu informację o ukończonych kursach, certyfikatach czy znajomości języków obcych. Takie informacje są również bardzo przydatne w procesie rekrutacji.  

Wyjazd do Holandii z Covebo. Praca do przyuczenia  

Covebo oferuje ok. 150 ofert pracy bez doświadczenia, oferuje również pracę do przyuczenia z zakwaterowaniem. Przykładowo, zakład Bakker Logistiek w Zeewolde proponuje pracę w Holandii bez doświadczenia na stanowisku order pickera z możliwością awansu na stanowisko operatora wózka widłowego bocznego. Wszystko zależy od zaangażowania w powierzone obowiązki. Podobnie sytuacja wygląda w zakładzie Vion w Grenlo – możliwy jest awans na stanowisko operatora maszyn, po rozpoczęciu pracy na stanowisku pracownika produkcyjnego.  

Wolontariat, staże, praktyki 

Wszelkie dodatkowe praktyki zawodowe, jakimi są staże, praktyki czy wolontariat pozwalają na wzbogacenie CV bez doświadczenia zawodowego. Pokazują pracodawcy, że jesteś osobą aktywną i chętną do samorozwoju. W wielu miejscach pracy takie podejście to wielki plus dla kandydata. 

Kursy i szkolenia 

Szkolenia i kursy również wzbogacają CV, jednocześnie ukierunkowują zainteresowania pracownika, co do stanowiska, do jakiego dąży w swojej karierze. Obecnie wiele kursów można podjąć online, ukończenie jest często certyfikowane, a to mocno wzbogaca CV bez doświadczenia zawodowego.  

Podsumowując – nie wahaj się wysyłać swojego CV bez doświadczenia, aplikując na wybrane oferty pracy. Otwórz się na możliwość podjęcia pracy bez doświadczenia lub pracy do przyuczenia za granicą. Pamiętaj, że Covebo daje Ci taką możliwość, dlatego skontaktuj się z naszymi rekruterami pod nr +48 545 75 75 i zapytaj o oferty pracy w Holandii. Zdobądź doświadczenie zawodowe i sięgaj po wymarzoną pracę! 

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Ciekawostki o automotive

3 min23 marca 2023

Różnice kulturowe między Polakami a Holendrami, czyli jak uniknąć kulturowego faux pas

3 min22 marca 2023

Na jakie choroby narażony jest spawacz? Jak spawacz powinien dbać o zdrowie?

3 min5 marca 2023