3 min17 czerwca 2021

Praca za granicą z angielskim

Znajomość języka angielskiego jest obecnie wymagana na każdym rynku pracy. Od stanowiska sprzątaczki w biurowcu, po kelnerów, do pracowników biurowych. Jeśli rozważasz wyjazd za granicę w celu ulepszenia umiejętności językowych, to praca w Holandii z angielskim jest czymś dla Ciebie! Przeczytaj poniższy tekst i dowiedz się, jak wykorzystać swoje skille!

Praca w Holandii z angielskim. Jak wykorzystać swoje umiejętności? 

W odpowiedzi na Wasze potrzeby rozpoczynamy w Covebo nowy cykl artykułów #RozwińSkrzydła z Covebo. Tym razem podpowiemy, jak umiejętności językowe mogą pomóc w pracy w Holandii z angielskim 

Przeczytaj także -> Jakie kompetencje przyszłości należy rozwijać?

Praca za granicą jest idealna, by doskonalić umiejętności porozumiewania się w języku obcym. Stały kontakt z językiem zmusza nas do jego użytkowania. Dzięki temu łatwiej przełamać się, by mówić swobodniej w obcym języku i poszerzyć swoje słownictwo.   

Praca za granicą z angielskim. Dlaczego warto? 

Znajomość angielskiego jest wymagana wszędzie. Poruszanie się po Internecie też wymaga podstawowej znajomości zwrotów angielskich. Nie mówiąc już o urlopowych wyjazdach za granicę.

Komunikatywna znajomość języka obcego po prostu otwiera większą ilość drzwi przed kandydatami do pracy za granicą z angielskim. Porozumiewanie się w kilku językach pomaga również w rozwoju doświadczenia zawodowego. Daje to możliwość zmiany stanowiska lub awansu, co oznacza wyższe zarobki.  

Język angielski a praca w Holandii. Oferty pracy Covebo 

Angielski w pracy na magazynie przydaje się najczęściej. To tu w jednej chwili z order pickera możesz stać się rozładowującym lub wózkowym - jeśli nagle zajdzie taka potrzeba. Wtedy warto bezproblemowo porozumiewać się z przełożonym. Zrozumieć jego pytanie lub polecenie, móc dopytać o szczegóły związane z powierzanym zadaniem.  

Jeśli jesteś zainteresowany ofertami pracy w Holandii z językiem angielskim poniżej przestawiamy kilka propozycji Covebo. 

Order picker na magazynie z doniczkami

W ostatnich tygodniach najpopularniejszą ofertą w Covebo jest oferta magazynowa w Tilburgu przy produkcji doniczek. Zakład Elho w Tilburgu, poza stanowiskiem produkcyjnym, oferuje też stanowiska order pickera czy packera. Stawki na zakładzie rozpoczynają się od ok. 11,30 euro/h brutto.  

Produkcja i pakowanie ciastek

Angielski w pracy na produkcji możesz wykorzystać np. na zakładzie Frijling w Dalfsen. Piekarnia specjalizuje się w słodkich wypiekach i oferuje 12,05 euro/h brutto. Jeśli interesuje Cię bardziej techniczna praca produkcyjna, proponujemy pracę przy produkcji plandek, namiotów czy pokrowców za stawkę 11,50 euro/h brutto.  

Praca w technice

Nie możemy zapomnieć o ofertach skierowanych do specjalistów: operatorów CNC, spawaczy, mechaników czy budowlańców. Praca w Holandii z angielskim oferuje w tym wypadku stawki od 400 do ok. 600 euro/tydz.  

Jak nauczyć się angielskiego? 

Brak znajomości języka angielskiego nie wyklucza możliwości wyjazdu do pracy, by to właśnie w Holandii możesz nauczyć się języka obcego. Najprostszym sposobem na szybką naukę języka jest codzienna z nim styczność - wyjazd do pracy za granicę z angielskim sprawdzi się idealnie. Zapraszamy jednak do zapoznania się z artykułem dotyczącym szybkiego uczenia się języków obcych.

Wiesz już jak wykorzystać nabyte skille w pracy w Holandii z angielskim, lub jak je zdobyć przydatne umiejętności. Nie pozostaje zatem nic innego jak aplikacja na wybraną ofertę pracy lub kontakt z rekruterem pod numerem +48 545 75 75. Do dzieła! 

 

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Czy wyjazd do pracy do Holandii na wakacje to dobry pomysł?

2 min13 czerwca 2024

Czy można wyjechać do pracy do Holandii w parach?

2 min13 czerwca 2024

Praca wakacyjna za granicą. Jak szukać pracy sezonowej?

3 min28 maja 2024