2 min8 grudnia 2020

Projekt świąteczny Vion Groenlo. Jak wyjechać do pracy przed świętami?

Obecny rok dobiega końca, ale może chciałbyś w Nowy Rok wejść z zapasem gotówki? Albo kończy Ci się praca w Holandii, a chcesz tu jeszcze spędzić końcówkę roku? A może chciałbyś zostać cichym bohaterem każdego grilla i dołożyć swoją cegiełkę w dostarczaniu najlepszych, wręcz elitarnych produktów mięsnych? Covebo ma dla Ciebie rozwiązanie idealne - Projekt Świąteczny Vion Groenlo!

Vion – Prestiż i wieloletnie doświadczenie

Vion to międzynarodowa firma zajmująca się produkcją i dystrybucją najlepszych wyrobów mięsnych, posiada 30 oddziałów i zatrudnia 12 tysięcy pracowników na terenie Holandii i Niemiec, a dodatkowego szyku zadaje fakt, że znajduje się na liście 100 największych światowych przedsiębiorstw w branży spożywczej. Czuć powiew splendoru!

Projekt świąteczny? Na czym polega praca?

W oddziale Vion Groenlo produkowane są same najsmakowitsze wyroby mięsne takie jak: burgery, szaszłyki, kiełbaski oraz kawałki mięs w marynatach. Do obowiązków naszych pracowników należą głównie: pakowanie gotowych produktów do opakowań, następnie do kartonów i opakowań zbiorczych i przygotowywanie do wysyłki, a także kontrola jakości i dostarczanie mięs na taśmę produkcyjną. Każdy miłośnik grilla poczuje się tu jak Elf w fabryce Świętego Mikołaja.

Dlaczego warto?

Vion Groenlo nie wymaga doświadczenia. Jeśli je posiadasz – Super! Jeśli nie – wszystkiego Cię nauczą.
Projekt krótkoterminowy. Nie musisz się wiązać z firmą na dłużej - 29 grudnia w zupełności wystarczy. Jeśli jednak zapragniesz popracować dłużej lub wrócić za jakiś czas przy okazji kolejnego świątecznego projektu, firma chętnie przyjmie Cię z powrotem.

Bonusy – czyli coś co Tygryski lubią najbardziej. W tym roku po zakończeniu projektu dla osób, które będą pracowały do 29 grudnia, będą czekały dodatkowe: 25 Euro za każdy przepracowany tydzień oraz 60 Euro za pracę w okresie świątecznym. Dodatkowo transport z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy w trakcie projektu jest darmowy.

Projekt świąteczny - Co się przyda?

Chęć do pracy - Dobry pracownik to zmotywowany pracownik. Nie pozwól by praca czekała na Ciebie.
Ciepłe ubrania – Sweter, polar, ciepłe spodnie. Wszystko to przyda się ze względu na temperaturę od 3 do 7 stopni, która panuje na zakładzie i związana jest przechowywaniem produktów spożywczych.

Co się absolutnie nie przyda?

Biżuteria, piercing, sztuczne rzęsy i paznokcie, a także makijaż. Zakład przy okazji dbałości o normy produkcji i przechowywania żywności stawia na Naturalne Piękno.

Jak zacząć?

Wystarczy, że się zarejestrujesz lub zadzwonisz. Możesz także aplikować bezpośrednio pod ofertą. Nie czekaj! Nawet jeśli nie zmieni to Twojego życia, to nabyte doświadczenie pozwoli Ci zostać mistrzem każdego Barbecue!

Żródla:

https://www.vionfoodgroup.com/

Inne ciekawe posty

Zobacz inne ciekawe posty z tej kategorii

Praca w zakładzie z ciastkami i pieczywem

3 min27 kwietnia 2021

Praca w Holandii z wypłatami tygodniowymi

2 min26 kwietnia 2021

Praca w Holandii bez języka? Na magazynach!

2 min20 kwietnia 2021