Praca dla operatora CNC w Holandii

Masz doświadczenie jako operator lub programista maszyn CNC? Chcesz zarabiać więcej? A może jesteś początkującym operatorem lub dopiero ukończyłeś kurs w tym obszarze? Zastanawiasz się, gdzie szukać zleceń CNC? W COVEBO znajdziesz zadowalającą ofertę. Mamy pracę dla pracowników z wieloletnim stażem, programistów i operatorów oraz dla nowych specjalistów wchodzących na rynek.

Dzięki stałej współpracy z firmami, a także powiększaniu grona holenderskich przedsiębiorstw w dziedzinie metalurgii i obróbki skrawaniem, z nami nie musisz martwić się o swoją przyszłość zawodową. Będziesz odpowiedzialny za produkcję części do branży automotive, różnych odnóg przemysłu oraz prototypów dla prywatnych zleceniodawców. Podstawowym wymogiem jest znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację.

CNC -

Frezer CNC

Czy myślałeś kiedyś o pracy w Holandii jako frezer CNC? COVEBO pomoże Ci znaleźć odpowiednią ofertę!  Ile zarabia frezer CNC? Wyjeżdżając do Holandii z COVEBO, w zależności od oferty, możesz liczyć na zarobki w przedziale 500-550€ netto za 40 godzin pracy. Firmy, z którymi współpracujemy, posiadają szeroki park maszynowy, który ze względu na szybki rozwój jest stale powiększany. Co za tym idzie, wciąż pojawiają się nowe miejsca pracy. Nie czekaj, wyjedź z COVEBO już dziś!

 

Tokarz CNC

Jesteś zainteresowany rozwijaniem swoich umiejętności jako tokarz CNC? Dzięki podjęciu pracy przez COVEBO możesz zrealizować swój cel, pracując w Holandii jako operator CNC lub programista CNC. Fanuc, Heidenhain, a może Sinumerik? Które sterowanie odpowiada Ci najbardziej?

W COVEBO znajdziesz oferty pracy na różnych maszynach, dopasujemy ofertę do Twoich zainteresowań i doświadczenia. W swoim pakiecie posiadamy oferty pracy także dla początkujących operatorów. Jeśli nie czujesz się pewnie jako programista, znajdziemy dla Ciebie ofertę jako operator tokarek CNC, gdzie również możesz krok po kroku poznać specyfikę samodzielnego tworzenia programów na bazie rysunku technicznego.

CNC -
CNC -

Operator lasera CNC

Operator i programista laserów CNC, to stanowisko, z którym wiążesz swoją przyszłość? Chcesz podjąć pracę w Holandii przy wypalaniu blach? Śmiało, aplikuj do COVEBO. Z nami wypalenie zawodowe Ci nie grozi! Preferujesz lasery CNC ze sterowaniem Trumpf, czy Bystronic, o mocy 3kW, czy 6kW? A może masz doświadczenie z jeszcze innymi? Dopasujemy ofertę do Twoich zainteresowań.

W COVEBO jako operator lasera CNC możesz podbić holenderski rynek, ponieważ polscy pracownicy są cenieni i chętnie zatrudniani w firmach. Możesz także prowadzić produkcję od początku, ponieważ jako programista CNC na pewno znasz rysunek techniczny i to Ty tworzysz podstawę, czyli program.

Operator prasy krawędziowej

Gdzie najlepiej zarabia operator CNC? W COVEBO jako operator CNC bez doświadczenia możesz liczyć na zarobki od 440€ netto/40 godzin. Najważniejsze wymagania? Chęć do nauki i zarabiania pieniędzy. Do Twoich obowiązków będzie należało ustawienie maszyny pod okiem doświadczonego specjalisty, którym i Ty możesz zostać, odpowiednie ułożenie materiału, a także, w razie potrzeby, pomoc w dziale montażu.

Jako doświadczony operator prasy krawędziowej zarobisz znacznie więcej. Nasze firmy posiadają różne maszyny, również te najnowszej generacji, na których praca stanowi jeszcze większą przyjemność. Chcesz poznać nasze oferty? Zapraszamy do kontaktu.

CNC -

Praca w branży CNC

Wypełnij formularz, a oddzwonię do Ciebie

Masz jakieś pytania?

Chętnie pomogę

Adrian Grabowski