Funkcja Plus

Praca dla operatorów wózków widłowych i operatorów maszyn produkcyjnych

Poszukujesz pracy jako operator wózka widłowego? Mamy pracę dla operatorów wózków widłowych przednich i bocznych. Prężnie rozwijamy się także w sektorze operatorów maszyn produkcyjnych. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować i aplikuj do pracy w naszych magazynach.

Funkcja Plus -

Obsługa wózka widłowego bocznego

Logistyka to Twoja bajka, a tym bardziej możliwość pracy w międzynarodowym środowisku? Jeśli swobodnie posługujesz się językiem angielskim, masz doświadczenie w pracy na wózkach widłowych wysokiego składu – koniecznie sprawdź oferty pracy Covebo i aplikuj na wybraną!

Operator wózka widłowego w magazynie

Na wszystko jest czas i miejsce – Twoje ważne uprawnienia na wózki widłowe i umiejętności językowe czekają, aż dasz im szansę? Nie czekaj dłużej, sprawdź nasze magazynowe oferty pracy dla operatorów wózków widłowych!

Funkcja Plus -
Funkcja Plus -

Operator wózka widłowego przedniego

Jeśli magazynowe BHP nie jest Ci obce, lubisz poczucie bezpieczeństwa w pracy i dbasz o nie na każdym kroku i masz certyfikowane uprawnienia na wózek widłowy przedni- heft truck, to mamy dla Ciebie idealne oferty pracy. Z nami spełnisz się zawodowo – aplikuj już teraz!

Operator maszyn produkcyjnych

Lubisz pracę w sektorze produkcyjnym, dodatkowo kontrole jakości, linie produkcyjne, konfiguracje czy konserwacje maszyn nie są Ci obce? Znajdź idealną ofertę pracy dla siebie w Covebo i rozwijaj skrzydła w Holandii!

Funkcja Plus -

Praca w branży Funkcja Plus

Wypełnij formularz, a oddzwonię do Ciebie

Masz jakieś pytania?

Chętnie pomogę

Mirella Seyfried-Jakubczyk