Funkcja Plus

Praca dla operatorów wózków widłowych i operatorów maszyn produkcyjnych

Poszukujesz pracy jako operator wózka widłowego? Mamy pracę dla operatorów wózków widłowych przednich i bocznych. Prężnie rozwijamy się także w sektorze operatorów maszyn produkcyjnych. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować i aplikuj do pracy w naszych magazynach.

Obsługa wózka widłowego bocznego

Logistyka to Twoja bajka, a tym bardziej możliwość pracy w międzynarodowym środowisku? Jeśli swobodnie posługujesz się językiem angielskim, masz doświadczenie w pracy na wózkach widłowych wysokiego składu – koniecznie sprawdź oferty pracy Covebo i aplikuj na wybraną!

Operator wózka widłowego w magazynie

Na wszystko jest czas i miejsce – Twoje ważne uprawnienia na wózki widłowe i umiejętności językowe czekają, aż dasz im szansę? Nie czekaj dłużej, sprawdź nasze magazynowe oferty pracy dla operatorów wózków widłowych!

Operator wózka widłowego przedniego

Jeśli magazynowe BHP nie jest Ci obce, lubisz poczucie bezpieczeństwa w pracy i dbasz o nie na każdym kroku i masz certyfikowane uprawnienia na wózek widłowy przedni- heft truck, to mamy dla Ciebie idealne oferty pracy. Z nami spełnisz się zawodowo – aplikuj już teraz!

Operator maszyn produkcyjnych

Lubisz pracę w sektorze produkcyjnym, dodatkowo kontrole jakości, linie produkcyjne, konfiguracje czy konserwacje maszyn nie są Ci obce? Znajdź idealną ofertę pracy dla siebie w Covebo i rozwijaj skrzydła w Holandii!

Praca w branży Funkcja Plus

Wypełnij formularz, a oddzwonię do Ciebie

Masz jakieś pytania?

Chętnie pomogę

Mirella Seyfried-Jakubczyk