🏢 Katowice
Menu

Katowice

View the embedded image gallery online at:
https://www.covebo.pl/kontakt/katowice.html#sigFreeIdaf2223c96a

Witamy w biurze Covebo w Katowicach, które od tego roku mieści się w nowej lokalizacji na ul. Sobieskiego 11 (wejście od parkingu).

Nasz oddział stawia na osobisty kontakt z Wami - naszymi pracownikami. Nie tylko w dobrych chwilach, również w tych gorszych. Zależy nam na bliskich relacjach, gdyż to Wy jesteście częścią sukcesu Covebo. Jeśli jesteś zainteresowany pracą za granicą, skontaktuj się z nami – chętnie przedstawimy Ci nasze najnowsze oferty.

Witamy w dynamicznym świecie Covebo!

Osoby kontaktowe

Produkcja - tel.: +48 77 545 75 75

Dorota Kula-Waryan

E-mail d.waryan@covebo.pl

Maria Hermanowicz

E-mail m.hermanowicz@covebo.pl

Mirella Sadlak

E-mail m.sadlak@covebo.pl

Marta Kurkowska

E-mail marta.kurkowska@covebo.pl

Technika - tel.: +48 77 545 75 55

Izabela Majewska

E-mail majewska@covebo.pl

Paweł Wieczorek

E-mail wieczorek@covebo.pl

Adrian Grabowski

E-mail a.grabowski@covebo.pl

Partnerzy