🏢 Kluczbork
Menu

Kluczbork

ul. Zamkowa 6 (parter)
46-200 Kluczbork

PRODUKCJA:
Tel.: +48 77 545 75 75

kluczbork@covebo.pl
https://www.covebo.pl/kluczbork

View the embedded image gallery online at:
https://www.covebo.pl/kontakt/kluczbork.html#sigFreeId07ee6ab674

Witamy w dynamicznym świecie Covebo!

Witamy w Covebo Kluczbork!
Nasz oddział stara się codziennie znaleźć balans między osobami szukającymi pracy i zakładami potrzebującymi pracowników. Nasze motto to „Po prostu dobrze zorganizowane”, robimy zatem wszystko, aby móc sprostać wymaganiom obu stron i aby nasze działania były „dopięte na ostatni guzik”. Dobra atmosfera w pracy, odpowiedzialność i samodzielność sprawiają, że nasi pracownicy z przyjemnością długo u nas pracują. Znane twarze oznaczają duże zaufanie!

Osoby kontaktowe

Produkcja - tel.: +48 77 545 75 75

Adam Pielot

E-mail pielot@covebo.pl

Alicja Fiącek

E-mail fiacek@covebo.pl

Martyna Tabaka

E-mail m.tabaka@covebo.pl

Miłosława Walusiak

E-mail walusiak@covebo.pl

Elżbieta Sieradzka

E-mail e.sieradzka@covebo.pl

Żaneta Pielot

E-mail pielotz@covebo.pl

Partnerzy