Ta strona wykorzystuje pliki cookie oraz profilowanie użytkownika, abyśmy mogli wyświetlać Tobie treści oraz oferty dopasowane do Twoich preferencji.
Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Menu

Kluczbork

ul. Zamkowa 6 (parter)

46-200 Kluczbork

Tel.: +48 77 545 75 75

Email: kluczbork@covebo.pl

Witamy w Covebo Kluczbork!

Nasz oddział stara się codziennie znaleźć balans między osobami szukającymi pracy i zakładami potrzebującymi pracowników. Nasze motto to „Po prostu dobrze zorganizowane”, robimy zatem wszystko, aby móc sprostać wymaganiom obu stron i aby nasze działania były „dopięte na ostatni guzik”. Dobra atmosfera w pracy, odpowiedzialność i samodzielność sprawiają, że nasi pracownicy z przyjemnością długo u nas pracują. Znane twarze oznaczają duże zaufanie!

Produkcja - tel.: +48 77 545 75 75

Adam Pielot

E-mail pielot@covebo.pl

Alicja Fiącek

E-mail fiacek@covebo.pl

Anita Niksdorf

E-mail a.niksdorf@covebo.pl

Martyna Tabaka

E-mail m.tabaka@covebo.pl

Miłosława Walusiak

E-mail walusiak@covebo.pl

Żaneta Pielot

E-mail z.pielot@covebo.pl

Wirtualny spacer po biurze

Partnerzy

POPUP