Ta strona wykorzystuje pliki cookie oraz profilowanie użytkownika, abyśmy mogli wyświetlać Tobie treści oraz oferty dopasowane do Twoich preferencji.
Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Menu

Opole (siedziba główna)

Rynek 24/25 (III p. - wejście od strony banku)
45-015 Opole

PRODUKCJA:
Tel.: +48 77 545 75 75

opole@covebo.pl
https://www.covebo.pl/opole

TECHNIKA:
Tel.: +48 77 545 75 55

praca@covebo.pl
https://www.covebo.pl/praca

View the embedded image gallery online at:
https://www.covebo.pl/kontakt/opole.html#sigFreeIdea8b5493b3

Witamy w głównej siedzibie Agencji Pracy Tymczasowej Covebo, mieszczącej się w cetrum Opola. Chcemy być łatwo dostępni zarówno dla naszych pracowników jak i klientów. „Być w pobliżu klientów” to dla nas więcej niż tylko hasło.
Tam, gdzie jesteśmy usytuowani duch Covebo jest zawsze obecny. Pracujemy w miłej, otwartej i nieformalnej atmosferze i znamy swoje obowiązki, czego efektem są pozytywne relacje z naszymi pracownikami. Wypłaty, zakwaterowanie, dokumenty, opieka i wprowadzenie do pracy – wszystko jest „Po prostu dobrze zorganizowane”.

Witamy w dynamicznym świecie Covebo!

Osoby kontaktowe

Produkcja - tel.: +48 77 545 75 75

Justyna Pachowicz

E-mail pachowicz@covebo.pl

Adela Gogolok

E-mail gogolok@covebo.pl

Angelika Sieradzka

E-mail a.sieradzka@covebo.pl

Justyna Lorens

E-mail j.lorens@covebo.pl

Jakub Siennicki

E-mail j.siennicki@covebo.pl

Rafał Wójciak

E-mail r.wojciak@covebo.pl

Technika - tel.: +48 77 545 75 55

Tomasz Sajkiewicz

E-mail sajkiewicz@covebo.pl

Mateusz Bajor

E-mail bajor@covebo.pl

Partnerzy

POPUP