Ta strona wykorzystuje pliki cookie oraz profilowanie użytkownika, abyśmy mogli wyświetlać Tobie treści oraz oferty dopasowane do Twoich preferencji.
Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Menu

Opole (siedziba główna)

PRODUKCJA

ul. Rynek 24/25 (III piętro - wejście od strony banku)

45-015 Opole

Tel.: +48 77 545 75 75

E: opole@covebo.pl

TECHNIKA

ul. Rynek 24/25 (parter - wejście od strony banku)

45-015 Opole

Tel.: +48 77 545 75 55

E: praca@covebo.pl

View the embedded image gallery online at:
https://www.covebo.pl/kontakt/opole.html#sigFreeIdea8b5493b3

Witamy w głównej siedzibie Agencji Pracy Tymczasowej Covebo, mieszczącej się w cetrum Opola. Chcemy być łatwo dostępni zarówno dla naszych pracowników jak i klientów. „Być w pobliżu klientów” to dla nas więcej niż tylko hasło.
Tam, gdzie jesteśmy usytuowani duch Covebo jest zawsze obecny. Pracujemy w miłej, otwartej i nieformalnej atmosferze i znamy swoje obowiązki, czego efektem są pozytywne relacje z naszymi pracownikami. Wypłaty, zakwaterowanie, dokumenty, opieka i wprowadzenie do pracy – wszystko jest „Po prostu dobrze zorganizowane”.

Produkcja - tel.: +48 77 545 75 75

Justyna Pachowicz

E-mail pachowicz@covebo.pl

Adela Gogolok

E-mail gogolok@covebo.pl

Angelika Sieradzka

E-mail a.sieradzka@covebo.pl

Anna Tylkowska

E-mail a.tylkowska@covebo.pl

Jakub Siennicki

E-mail j.siennicki@covebo.pl

Krzysztof Jakuczek

E-mail k.jakuczek@covebo.pl

Małgorzata Małecka

E-mail m.malecka@covebo.pl

Rafał Wójciak

E-mail r.wojciak@covebo.pl

Technika - tel.: +48 77 545 75 55

Tomasz Sajkiewicz

E-mail sajkiewicz@covebo.pl

Mateusz Bajor

E-mail bajor@covebo.pl

Wirtualny spacer po biurze

Partnerzy