Opole
Menu

Siedziba Opole

Zamknij

Rynek 24/25 (III piętro) 45-015 Opole
Produkcja: +48 77 442 66 33
Produkcja: +48 77 442 66 35

Rynek 24/25 (parter) 45-015 Opole
Technika: +48 77 441 37 10
 

 

View the embedded image gallery online at:
https://www.covebo.pl/kontakt/opole.html#sigFreeIdea8b5493b3

Witamy w głównej siedzibie Agencji Pracy Tymczasowej Covebo, mieszczącej się w cetrum Opola. Chcemy być łatwo dostępni zarówno dla naszych pracowników jak i klientów. „Być w pobliżu klientów” to dla nas więcej niż tylko hasło.
Tam, gdzie jesteśmy usytuowani duch Covebo jest zawsze obecny. Pracujemy w miłej, otwartej i nieformalnej atmosferze i znamy swoje obowiązki, czego efektem są pozytywne relacje z naszymi pracownikami. Wypłaty, zakwaterowanie, dokumenty, opieka i wprowadzenie do pracy– wszystko jest  „Po prostu dobrze zorganizowane”.  

Witamy w dynamicznym świecie Covebo!

 

Osoby kontaktowe

Produkcja

Adela Gogolok

Telefon: +48 (0) 77 442 66 33/35
E-mail gogolok@covebo.pl

Angelika Sieradzka

Telefon: +48 (0) 77 442 66 33/35
E-mail a.sieradzka@covebo.pl

Barbara Maciejewska

Telefon: +48 (0) 77 442 66 33/35
E-mail bmaciejewska@covebo.pl

Jakub Sennicki

Telefon: +48 (0) 77 442 66 33/35
E-mail j.sennicki@covebo.pl

Justyna Pachowicz

Telefon: +48 (0) 77 442 66 33/35
E-mail pachowicz@covebo.pl

Sabina Bernasińska

Telefon: +48 (0) 77 442 66 33/35
E-mail bernasinska@covebo.pl

Technika

Mateusz Bajor

Telefon: +48 (0) 77 441 37 10
E-mail bajor@covebo.pl

Tomasz Sajkiewicz

Telefon: +48 (0) 77 441 37 10
E-mail sajkiewicz@covebo.pl

 

Partnerzy