🏢 Racibórz
Menu

Racibórz

View the embedded image gallery online at:
https://www.covebo.pl/kontakt/raciborz.html#sigFreeId8b55207a8a

Witamy w Covebo Raciborzu!

Nasz oddział stara się codziennie znaleźć balans między osobami szukającymi pracy i zakładami potrzebującymi pracowników. Nasze motto to „Po prostu dobrze zorganizowane”, robimy zatem wszystko, aby móc sprostać wymaganiom obu stron i aby nasze działania były „dopięte na ostatni guzik”. Dobra atmosfera w pracy, odpowiedzialność i samodzielność sprawiają, że nasi pracownicy z przyjemnością długo u nas pracują. Znane twarze oznaczają duże zaufanie!

Witamy w dynamicznym świecie Covebo!

Osoby kontaktowe

Produkcja - tel.: +48 77 545 75 75

Simona Kukofka

E-mail kukofka@covebo.pl

Urszula Meller

E-mail urszula.meller@covebo.pl

Hanna Demel

E-mail demel@covebo.pl

Małgorzata Konior

E-mail m.konior@covebo.pl

Technika - tel.: +48 77 545 75 55

Artur Zajonz

E-mail zajonz@covebo.pl

Andrzej Tomaszek

E-mail tomaszek@covebo.pl

Marcin Giergiel

E-mail m.giergiel@covebo.pl

Partnerzy