Ta strona wykorzystuje pliki cookie oraz profilowanie użytkownika, abyśmy mogli wyświetlać Tobie treści oraz oferty dopasowane do Twoich preferencji.
Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Menu

Racibórz

PRODUKCJA

Rynek 15 (II piętro)

47-400 Racibórz

Tel.: +48 77 545 75 75

E: raciborz@covebo.pl

TECHNIKA

Rynek 15 (II piętro)

47-400 Racibórz

Tel.: +48 77 545 75 55

E: technic@covebo.pl

Witamy w Covebo Raciborzu!

Nasz oddział stara się codziennie znaleźć balans między osobami szukającymi pracy i zakładami potrzebującymi pracowników. Nasze motto to „Po prostu dobrze zorganizowane”, robimy zatem wszystko, aby móc sprostać wymaganiom obu stron i aby nasze działania były „dopięte na ostatni guzik”. Dobra atmosfera w pracy, odpowiedzialność i samodzielność sprawiają, że nasi pracownicy z przyjemnością długo u nas pracują.

Produkcja - tel.: +48 77 545 75 75

Simona Kukofka

E-mail kukofka@covebo.pl

Hanna Demel

E-mail demel@covebo.pl

Małgorzata Konior

E-mail m.konior@covebo.pl

Urszula Meller

E-mail urszula.meller@covebo.pl

Technika - tel.: +48 77 545 75 55

Artura Zajonz

E-mail zajonz@covebo.pl

Andrzej Tomaszek

E-mail tomaszek@covebo.pl

Marcin Giergiel

E-mail m.giergiel@covebo.pl

Wirtualny spacer po biurze

Partnerzy

POPUP