Ta strona wykorzystuje pliki cookie oraz profilowanie użytkownika, abyśmy mogli wyświetlać Tobie treści oraz oferty dopasowane do Twoich preferencji.
Zgadzam się
Nie zgadzam się
Więcej informacji
Menu

Rzeszów

ul. Piłsudskiego 11

35-074 Rzeszów

Tel.: +48 77 545 75 75

Email: rzeszow@covebo.pl

View the embedded image gallery online at:
https://www.covebo.pl/kontakt/rzeszow.html#sigFreeId64c81c923f

Witamy w Covebo Rzeszów, najbardziej wysuniętym na wschód z naszych oddziałów. Nasze biuro mieści się przy ulicy Piłsudskiego w Rzeszowie, czyli prawie w centrum stolicy Podkarpacia! Jesteśmy grupą młodych i energicznych ludzi, co sprawia, że atmosfera w naszym biurze jest koleżeńska i nieformalna. Decyzje są u nas podejmowane szybko i bezpośrednio, dzięki czemu nasz team jest elastyczny w stosunku do pracowników tymczasowych, klientów i pracowników wewnętrznych.

Witamy w dynamicznym świecie Covebo!

Produkcja - tel.: +48 77 545 75 75

Dagmara Glesmer-Salamon

E-mail d.glesmer@covebo.pl

Aleksandra Biega

E-mail a.biega@covebo.pl

Karolina Murdza

E-mail k.murdza@covebo.pl

Katarzyna Szybiak

E-mail szybiak@covebo.pl

Klaudia Kois

E-mail k.kois@covebo.pl

Roksana Gil-Amador

E-mail r.amador@covebo.pl

Wirtualny spacer po biurze

Partnerzy

POPUP