Pracownik wykładania towaru w supermarkecie - stawka na zmianie nocnej 20,04€/h

Amsterdam €14.37 32 godzin Logistyka V-048040
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym + CV w języku angielskim
Oferta pracy Pracownik wykładania towaru w supermarkecie - stawka na zmianie nocnej 20,04€/h Amsterdam

Opis stanowiska

  • Wykładanie towaru z palet i wózków na półki w supermarkecie
  • Ekspozycja i etykietowanie towaru
  • Sprawdzanie dat przydatności produktów do spożycia
  • Dbanie o wygląd alejek sklepu

Pracuj dla sieci najpopularniejszych supermarketów w Holandii! Poszukujemy osób do wykładania towaru w sklepach w Amsterdamie. Znasz angielski i chcesz poznać to piękne miasto? A może planujesz zamieszkać tutaj na stałe? Jeśli tak, świetnie się składa, bo mamy dla Ciebie pracę w Holandii!

#logistyka

Benefity

Co oferujemy
  • Stawka: 14,37brutto/h
  • Stawka na zmianie nocnej: 20,04€ brutto/h
  • Dodatki: 35-100%
  • Wypłaty wpływające co tydzień na konto
  • Praca w głównie w godzinach wieczornych i kilka zmian nocnych w tygodniu
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF
  • Ubezpieczenie
  • Transport do pracy (rower lub samochód)
  • Opieka koordynatorów
  • Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Umiejętności pracy w grupie
  • Prawo jazdy kat. B
  • Mile widziana chęć podjęcia pracy na dłużej

Dlaczego Covebo?

Wybierz zaufaną agencję zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Anita Niksdorf

Tak, jestem zainteresowany