Zbieranie zamówień - artykuły spożywcze

Deventer €13.76 36 godzin Logistyka V-001450
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym + System słuchawkowy w języku polskim
Oferta pracy Zbieranie zamówień - artykuły spożywcze Deventer

Opis stanowiska

  • Praca logistyczna w magazynie z produktami spożywczymi (nabiał, wędliny, warzywa itp.)
  • Zbieranie zamówień za pomocą systemu słuchawkowego voice pick (zamówienia na określone produkty są podawane w j. polskim)
  • Przygotowywanie zamówień do wysyłki
  • Kontrola jakości na każdym etapie pracy
  • Dbanie o porządek w miejscu pracy

Magazyn znanej i lubianej w całej Holandii sieci sklepów spożywczych, zapewniający dostawę zamówionych produktów.

#logistyka

Benefity

Co oferujemy
  • Stawka: 13,76€ brutto/h
  • Wypłaty wpływające co tydzień na konto
  • Możliwość wyjazdu w parach lub w grupach
  • Praca na dwie zmiany w temperaturze od 2 do 5°C
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF (pokoje max.2 osobowe)
  • Ubezpieczenie
  • Transport do pracy (rower)
  • Opieka polskich koordynatorów
  • Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B

Dlaczego Covebo?

Wybierz zaufaną agencję zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Martyna Dyszka

Tak, jestem zainteresowany