Pracownik produkcyjny

Ermelo €10.15 40 godzin Produkcja V-001465
Produkcja wyrobów z mięsa
Oferta pracy Pracownik produkcyjny Ermelo

Opis stanowiska

  • Praca wykonywana przy linii produkcyjnej, na hakach gdzie umieszczony jest produkt, w tempie produkcyjnym.
  • Wieszanie kaczek na hakach.
  • Przygotowanie do późniejszego procesu wycinania poszczególnych części drobiu, dzielenia go na filety, pakowaniu itp.

Możliwość pracy na działach takich jak:

  • Pakowanie
  • Praca na nożu
  • Praca na wieszaniu drobiu na hakach (wyznaczone osoby)
  • Czyszczenie maszyn i urządzeń.

Rodzinna firma przetwórstwa mięsnego gdzie tradycja zawodu została przekazana z ojca na syna. Obecnie pracuje tam zespół 20 osób, które czuwają nad produkcją mięsa drobiowego (kaczki). Firma zwraca szczególną uwagę na jakość produkowanego mięsa - nie stawiają na produkcję masową. Przetwarzane mięso jest starannie wybierane i dostarczane od rolników.

Benefity

Co oferujemy
  • Stabilne, długoterminowe zatrudnienie.
  • Dużą ilość godzin.
  • Możliwość zakupu zakładowych produktów po niższej cenie.
  • Bezpłatna kawa z automatu z napojami.
  • Wewnątrz firmy dostępny dla pracowników zakładowy bar z piwem, możliwość organizowania grilla.
  • Grafik ustalany tygodniowo.
  • Możliwość udziały w kursie j. holenderskiego po przepracowaniu 26 tygodni.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B.
  • Oferta kierowana również do osób bez doświadczenia.
  • Doświadczenie w pracy przy mięsie będzie dodatkowym atutem.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Rafał Wójciak

Rekruter