Operator tokarki CNC

Groenlo €12.5 40 godzin Metal V-001468
Fanuc
Bon paliwowy
Oferta pracy Operator tokarki CNC Groenlo

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Kontrola jakości wytwarzanych elementów.
  • Obsługa tokarek CNC ze sterowaniem Fanuc.
  • Rozwiązywanie problemów.
  • Zgłaszanie błędów.

Zakład zajmuje się produkcją części do przemysłu motoryzacyjnego.

Benefity

Co oferujemy
  • Atrakcyjne warunki finansowe 500- 520 euro netto/40h uzależnione od doświadczenia.
  • Zakwaterowanie- własny pokój.
  • Ubezpieczenie.
  • Samochód na terenie Holandii.
  • Praca na jedną zmianę.
  • Możliwość rozwoju i poszerzenia swoich kwalifikacji.
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • Ekstra Bonus: Poleć nam swojego znajomego o podobnym profilu, a otrzymasz 100 euro netto, gdy ten przepracuje dla nas 160 godzin, a kolejne 100 euro po 400 godzinach pracy.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Doświadczenie w obsłudze tokarek CNC.
  • Komunikatywnej znajomość j.angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Dyspozycyjności do podjęcia pracy.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Iza Majewska Szula

Rekruter