Order Picker

Nijkerk €12.81 40 godzin Logistyka V-001472
Zbieranie zamówień w systemie voice speak

Opis stanowiska

  • Zbieranie zamówień za pomocą skanera lub systemu słuchawkowego w magazynie spożywczym.
  • Kompletowanie zamówień dla określonego klienta.
  • Sprawdzanie i przygotowanie towarów do odbioru przez klienta.

W Holandii znajdziesz ponad 300 sklepów tej marki znanej wszystkim holendrom! Proponujemy pracę w firmie logistycznej zaopatrującej sklepy w zamówienia. Gdzieś w pobliżu zawsze jest supermarket!

Benefity

Co oferujemy
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Możliwość długoterminowej współpracy!
  • Transport do pracy na terenie Holandii.
  • Ubezpieczenie
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane (dla osób bez doświadczenia oferujemy przeszkolenie).

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Alicja Fiacek

Rekruter