Pakowanie mięsa drobiowego

Hoogeveen €10.34 40 godzin Produkcja V-001550
Praca przy linii produkcyjnej

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Praca wykonywana w zakładzie drobiarskim.
  • Pakowanie piersi i udek z kurczaka na linii taśmowej.
  • Ważenie i pakowanie mięsa drobiowego.
  • Filetowanie/wykrawanie filetów drobiowych (tylko osoby z doświadczeniem).

Firma, która jest specjalistą w branży wyrobów drobiowych. W zakładzie filety są specjalnie przycinane na wymiar, posortowane według wagi i sprzedawane w segmencie przemysłu spożywczego w kraju i za granicą. Z produktów tej firmy korzystają producenci gotowych posiłków, firmy cateringowe i supermarkety.

Benefity

Co oferujemy
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co 4 tygodnie na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Transport do pracy na terenie Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • Możliwość wyjazdu w parach.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.
  • Doświadczenie w pracy przy wykrawaniu filetów (dotyczy jedynie osób kierowanych do pracy przy filetowaniu).

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Mirela Seyfried-Jakubczyk

Rekruter