Rozładunek kontenerów

Varsseveld €13.27 40 godzin Produkcja V-001591
Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
Oferta pracy Rozładunek kontenerów Varsseveld

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Rozładunek kontenerów z produktami spożywczymi
  • Przepakowywanie produktów spożywczych do pudeł na linii taśmowej
  • Załadunek gotowych paczek do kontenerów

Firma jest liderem na rynku chłodnictwa i głębokiego mrożenia. Istnieje ponad 50 lat i w tym czasie zyskała niezbędne doświadczenie w branży. Nie bez znaczenia jest także ogromna pojemność magazynowa 280 000 m3, dzięki czemu firma działa szybko i sprawnie, dostarczając produkty najwyższej jakości.

#produkcja

Benefity

Co oferujemy
  • Stawka: 13,27€ brutto/h
  • Wypłaty wpływające co tydzień na konto
  • Praca w trybie jednozmianowym w temperaturze od 5 do 10°C
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF (pokoje max.2 osobowe)
  • Ubezpieczenie
  • Transport do pracy (rower lub samochód)
  • Opieka koordynatorów
  • Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu podstawowym
  • Prawo jazdy kat. B mile widziane

Dlaczego Covebo?

Wybierz zaufaną agencję zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Klaudia Seyfried

Tak, jestem zainteresowany