Zbieranie zamówień w hurtowni z alkoholem

Nijkerk €13.77 40 godzin Logistyka V-001602
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym + atrakcyjne dodatki
Oferta pracy Zbieranie zamówień w hurtowni z alkoholem Nijkerk

Opis stanowiska

  • Zbieranie zamówień w hurtowni alkoholi za pomocą skanera wózkiem HL OPT (nie wymagamy uprawnień)
  • Przepakowywanie produktów do kartonów
  • Przygotowanie towaru do wysyłki
  • Praca na jedną zmianę

To duża firma logistyczna z nowoczesnymi magazynami, w których przechowywane są alkohole z całego świata - wina Ameryki Północnej, intensywna w smaku whisky, rum z Karaibów. Delikatne butelki z trunkami są dostarczane wprost do Klienta - zawsze bezpiecznie i na czas.

#logistyka

Benefity

Co oferujemy
  • Stawka 13,77 €/h
  • Dodatki: od 1€ do 3,5 €/h
  • Wypłata wpływająca co tydzień na konto
  • Praca w systemie jednozmianowym w temperaturze pokojowej
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF (pokoje max.2 osobowe)
  • Ubezpieczenie
  • Transport do pracy (rower lub samochód)
  • Opieka polskich koordynatorów
  • Pomoc w organizacji transportu z Polski do Holandii,
  • Dostęp do portalu z dokumentami, paskami wypłat, jaarografami, etc.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Doświadczenie w pracy przy zbieraniu zamówień
  • Prawo jazdy kat. B

Dlaczego Covebo?

Wybierz zaufaną agencję zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia Covebo Work Office Sp. z o.o. (KRAZ 1145) ma 20-letnie doświadczenie w rekrutacji kandydatów do pracy w Holandii. Oferujemy pracę w wielu branżach, zarówno w produkcji, jak i technice. Elastyczne podejście do kandydata i konsekwencja w działaniach pozwala nam odnosić coraz to lepsze wyniki.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Elzbieta Sieradzka

Tak, jestem zainteresowany