Pracownik produkcyjny

Nijkerk €10.15 40 godzin Produkcja V-001617
Pakowanie produktów dla KFC
Oferta pracy Pracownik produkcyjny Nijkerk

Opis stanowiska

  • Pakowanie części drobiu (głównie filety, polędwiczki i skrzydełka).
  • Przygotowywanie marynaty.
  • Przerzucanie skrzynek z mięsem.
  • Dbanie o maszynę tnącą filety.
  • Obsługa wózków EPT.
  • Pakowanie kartonów na palety.
  • Kontrola jakości.
  • Wywożenie towaru na magazyn.
  • Pakowanie, etykietowanie i układanie na palecie produktów drobiowych oraz utrzymywania szybkiego tempa pracy.

Zakład obsługujący rynek gastronomiczny z szeroką gamą produktów z kurczaka, zarówno świeżych, jak i mrożonych. Zakład produkuje wyroby kładąc duży nacisk na najwyższy standard jakości.

Firma działa zarówno na rynku holenderskim, jak i międzynarodowym dostarczając produkty m.in.: dla KFC. Bardzo zróżnicowana grupa klientów obsługiwana jest z naciskiem na jakość i bezpieczeństwo żywności.

Benefity

Co oferujemy
  • Możliwość sprawdzenia się na kilku stanowiskach.
  • Możliwość długoterminowego zatrudnienia w tym przejście na kontrakt.
  • Bezpłatnie dostępna kawa, herbata i zupki instant w kantynie.
  • Możliwość zakupu produktów w korzystnej cenie, w każdy piątek.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Mile widziane prawo jazdy kategorii B.
  • Oferta kierowana również do osób bez doświadczenia.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Katarzyna Kasztankiewicz

Rekruter