Lakiernik samochodowy

Nijkerk €13 40 godzin Technika i instalacja V-001628
Bon paliwowy
Oferta pracy Lakiernik samochodowy Nijkerk

Opis stanowiska

  • Montaż, demontaż elementów i przygotowanie samochodu pod malowanie.
  • Prace przygotowawcze (piaskowanie, szpachlowanie i używanie primerów).
  • Przygotowanie farb oraz lakierowanie samochodów.

Zatrudniając ponad 3100 pracowników, firma stała się jedną z największych i wiodących firm motoryzacyjnych w Holandii w ciągu ostatnich 70 lat. Firma ma ponad 140 oddziałów w Holandii, Belgii, Niemczech, Francji i Luksemburgu. Jest dealerem samochodów między innymi takich marek jak: Volkswagen, Volkswagen Commercial Vehicle, Audi, Peugeot, Citroën, DS, Jaguar, Land Rover, Mercedes-Benz, smart, Alfa Romeo, Jeep i MG. Działają na wielu płaszczyznach branży automotive oferując również sprzedaż samochodów używanych. Każdego roku sprzedaje ponad 74 000 samochodów. Kolejną częścią grupy jest jej własna firma leasingowa - Posiadając flotę około 78 000 pojazdów, jest jedną z 3 najlepszych firm leasingowych w Holandii. Oprócz sprzedaży i leasingu pojazdów; firma posiada własne oddziały zajmujące się naprawą szkód, budowy karoserii, oraz wyposażenia samochodów służbowych.

Benefity

Co oferujemy
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Stawka: 520 E netto/40h kwota podana po wszystkich odtrąceniach, wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF - pokoje 1 osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Doświadczenie na stanowisku lakiernika, min. 3 lata (warunek konieczny).
  • Znajomość j. angielskiego (warunek konieczny).
  • Umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Mile widziany samochód prywatny.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Tomasz Sajkiewicz

Rekruter