Produkcja i pakowanie psich przysmaków

Renswoude €12 40 godzin Produkcja V-001636
Możliwa praca dla PAR
Oferta pracy Produkcja i pakowanie psich przysmaków Renswoude

Opis stanowiska

  • Przepakowanie małych paczek z karmą do większych kartonów, a następnie układanie kartonów na palety.
  • Praca nie jest skomplikowana, ale należy utrzymać odpowiednie tempo pracy.
  • Możliwość pracy w systemie 3-zmianowym.

Jest to jeden z pierwszych europejskich producentów przekąsek i smakołyków dla zwierząt domowych w Europie. Firma odgrywa wiodącą rolę w opracowywaniu i dostarczaniu najwyższej jakości, najbardziej zdrowych i innowacyjnych przekąsek, smakołyków oraz karmy dla psów i kotów, na wszystkich etapach życia.

Benefity

Co oferujemy
  • Wypłatę wpływającą co 4 tygodnie na konto.
  • Przyjazną atmosferę w zakładzie.
  • Możliwość pracy w parach.
  • Dodatek zmianowy.
  • Team leaderzy pochodzący z Polski.
  • Możliwość awansu z pracownika produkcji na operatora maszyny.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Transport do pracy na terenie Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej.
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Jakub Siennicki

Rekruter