Pakowanie produktów spożywczych

Papendrecht €10.2 40 godzin Produkcja V-001638

Pakowanie warzyw i owoców

Oferta pracy Pakowanie produktów spożywczych Papendrecht

Opis stanowiska

  • Pakowanie sezonowych warzyw i owoców do tekturowych kartonów.
  • Przyklejanie naklejek na produkty.
  • Praca wykonywana przy wspólnym stole.
  • Układanie kartonów na specjalnych paletach i przygotowywanie do dalszej spedycji.

Międzynarodowa firma handlowa i marketingowa, której ideą jest proponowanie świeżych owoców i warzyw. Firma posiada własne zakłady produkcyjne i przetwórcze. Jest postrzegana jako profesjonaliści w dziedzinie świeżej żywności od 1946 roku!

Benefity

Co oferujemy
  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich.
  • Wypłata wpływającą co 4 tygodnie na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Transport do pracy na terenie Holandii.
  • Ubezpieczenie.
  • Opieka polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Wymagania

Czego oczekujemy

  • Chęć podjęcia pracy na dłuższy czas.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego.
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Aleksandra Biega

Rekruter