Pracownik produkcyjny

Bunnik €9.54 40 godzin Produkcja V-001653
Pakowanie oraz produkcja wyrobów mięsnych
Oferta pracy Pracownik produkcyjny Bunnik

Opis stanowiska

  • Marynowanie, pakowanie, ważenie i etykietowanie produktów mięsnych.
  • Przygotowywanie szaszłyków, kotletów, rolad itp.
  • Kontrola jakości pakowanych produktów.
  • Przygotowanie poszczególnych składników (mięso, ryż, warzywa) i wkładanie go do opakowania w odpowiednich proporcjach.
  • Kontrola wagi produktów.
  • Dodatkowym stanowiskiem pracy jest mycie tzw. krat, prosta praca polegająca na układaniu/wsadzaniu skrzynek do maszyny myjącej.

Firma produkująca, przetwarzająca i pakująca wysokiej jakości mięso i owoce morza dla gastronomii. Zajmuje się produkcją różnego rodzaju gotowych dań, które można samodzielnie przygotować w domu. Zakład produkcyjny pracuje z najlepszymi produktami, pasjonatami i zaangażowanymi dostawcami, aby optymalnie obsługiwać klientów, takich jak restauracje, hotele, firmy cateringowe i firmy wycieczkowe.

Benefity

Co oferujemy
  • Wypłatę wpływającą co 4 tygodnie na konto.
  • Stałe zmiany pracy.
  • Możliwość pracy dla par.
  • Możliwość awansu/kontraktu.
  • Dobra atmosfera panująca w zakładzie.
  • Co drugi czwartek gratis pieczone skrzydełka na obiad.
  • Ubezpieczenie.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • 120 zł w formie pakietu startowego zawierającego poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu, słowniczek polsko-holenderski.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Mile widziane doświadczenie w pracy produkcyjnej.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Chęci do pracy.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Jakub Siennicki

Rekruter