Pracownik produkcyjny

Wezep €10.5 38 godzin Produkcja V-001657
Bądź jak ninja i tnij (warzywa)
Oferta pracy Pracownik produkcyjny Wezep

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Cięcie warzyw.
  • Przygotowywanie warzyw do mycia.
  • Obsługa maszyn.

Zakład zajmujący się maszynowym przygotowywaniem warzyw, które są później wykorzystywane w trakcie produkcji sałatek.

Benefity

Co oferujemy
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co 4 tygodnie na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Transport do pracy na terenie Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę polskich koordynatorów.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.

Dodatkowo:

  • Bezpłatne napoje dostępne w zakładowej kantynie.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Mirella Sadlak

Rekruter