Order picker

Waalwijk €10.99 40 godzin Logistyka V-001680
Voice pick
Oferta pracy Order picker Waalwijk

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Zbieranie zamówień przy użyciu sytemu voice speaker.
  • Kompletowanie zamówienia dla określonego klienta/sklepu.
  • Zestawienie towaru na jedną paletę zgodnie z zamówieniem klienta.
  • Przygotowanie towaru do odbioru przez klienta.

Firma posiadająca znaną i lubianą sieć sklepów spożywczych. Firma posiada niemal 14 tys. supermarketów w 33 krajach na czterech kontynentach, obsługujących dziennie ponad 13 mln klientów co czyni go największym sklepem spożywczym w świecie.

Benefity

Co oferujemy
  • Wypłatę wpływającą co 4 tygodnie na konto.
  • Stabilne zatrudnienie na dłuższy okres czasu.
  • Dodatki godzinowe.
  • Możliwość zakupienia posiłku w kantynie przyzakładowej.
  • Bezpłatną kawę i herbatę dostępną w kantynie.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • 120 zł w formie pakietu startowego zawierającego poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu, słowniczek polsko-holenderski.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Wymagana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Mile widziane doświadczenie na stanowisku order pickera.
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Krzysztof Jakuczek

Rekruter