Produkcja ciastek i pieczywa

Bunschoten €10.95 38 godzin Produkcja V-001713
Zjedz ciastko i miej ciastko
Oferta pracy Produkcja ciastek i pieczywa Bunschoten

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Praca przy produkcji ciastek i pieczywa.
  • Pakowanie gotowych wyrobów oraz kontrola jakości.
  • Przygotowywanie towaru do ekspedycji.

Postępowa firma, która mimo swego światowego zasięgu wciąż pamięta ducha tradycyjnego piekarstwa. To bardzo innowacyjny zakład, dbający o najwyższą jakość swoich produktów. W swojej ofercie mają różnego rodzaju ciastka, ciasta, tarty i inne specjały holenderskie.

Benefity

Co oferujemy
  • Możliwość współpracy długoterminowej.
  • Ubezpieczenie zdrowotne oraz zakwaterowanie.
  • Transport do pracy
  • Legalne zatrudnienie na terenie Holandii.
  • Dojazd do Holandii bezpośrednio pod adres zamieszkania
  • Opiekę polskiego koordynatora.
  • Internetowy profil pracownika umożliwiający wgląd i pobranie dokumentów (rozliczeń, pasków wypłat itp.)

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Gotowość do pracy zmianowej.
  • Odpowiedzialność oraz elastyczność.
  • Umiejętność pracy przy taśmie.
  • Mile widziane prawa jazdy kat. B oraz znajomość języka angielskiego.
  • Chęć i motywacja do pracy.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Anita Niksdorf

Rekruter