Order picker

Waalwijk €10.2 40 godzin Logistyka V-001735
Zbieranie zamówień dla sklepu internetowego
Oferta pracy Order picker Waalwijk

Opis stanowiska

  • Zbieranie zamówień za pomocą skanera takich produktów jak: książki, ubrania, kosmetyki, telefony, tablety.
  • Kontrola stanu towaru na każdym etapie komplementacji zamówienia.
  • Pakowanie asortymentu zgodnie z zamówieniem.
  • Przygotowywanie towaru do wysyłki.

Duży magazyn realizujący zamówienia dla sklepu internetowego. Firma posiada 154 centra dystrybucji, z których produkty są dostarczane do 160 krajów na całym świecie. Jako partner biznesowy zajęli niezbędne miejsce i jest najbardziej cenionym ogniwem między dostawcami a klientami, co w znaczny sposób przyczynia się do wzrostu i rentowności. Specjalistyczna obsługa i przechowywanie, rejestracja THT, etykietowanie, (odręczne) wkładki, fotografia produktu, pakowanie prezentów, personalizacja itp. to wszystko co kojarzy się z tą firmą!

Benefity

Co oferujemy
  • Możliwość pracy dla par - praca na jednej zmianie.
  • Umowa zawarta na warunkach holenderskich.
  • Wypłata wpływająca co 4 tygodnie na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF.
  • Transport do pracy na terenie Holandii.
  • Ubezpieczenie.
  • Opieka polskich koordynatorów.
  • Dodatki zmianowe.
  • Lekka praca z możliwością awansu.
  • Temperatura pokojowa panująca na hali.
  • Możliwość pobrania zaliczki po pierwszym przepracowanym tygodniu
  • Możliwość pracy krótko lub długoterminowej - wybierz opcję dla siebie!!

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym warunek konieczny.
  • Mile widziane doświadczenie przy zbieraniu zamówień. Dla osób bez doświadczenia oferujemy przeszkolenie!
  • Prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Milena Kowalska

Rekruter