Spawacz 141 TIG RVS

Holandia €13.5 40 godzin Metal V-002328
Spawanie stali nierdzewnej
Bon paliwowy
Oferta pracy Spawacz 141 TIG RVS Holandia

Opis stanowiska

Czym będziesz się zajmował
  • Spawanie stali nierdzewnej metodą 141 TIG.
  • Składanie konstrukcji na podstawie rysunku technicznego.
  • Praca na stanowisku samodzielnym (na stole spawalniczym).

Firma zajmuję się produkcją konstrukcji stalowych ze stali nierdzewnej dla różnych gałęzi przemysłu między innymi takich jak :

branża spożywcza, budownictwo, konstrukcje hal, konstrukcje szklarniowe, magazynowe, offshore. Proces spawania odbywa się metodą TIG.

Benefity

Co oferujemy
  • Wynagrodzenie 540 - 600 euro netto/40h - kwota podana po wszystkich odtrąceniach.
  • Umowę zawartą na warunkach holenderskich.
  • Wypłatę wpływającą co tydzień na konto.
  • Zakwaterowanie zgodne z certyfikatem SNF, pokoje 1 osobowe.
  • Pomoc w organizacji transportu do Holandii.
  • Pełne ubezpieczenie podczas pobytu.
  • Opiekę menagera.
  • Stały dostęp do paska wypłat, zestawienia przepracowanych godzin oraz innych dokumentów poprzez internetowy profil pracownika.
  • 100 euro netto za polecenie znajomego posiadającego doświadczenie na podobnym stanowisku, który przepracuje dla nas 160 h i kolejne 100 euro gdy przepracuje 400 h.
  • Refundację kosztów w przypadku odnowienia uprawnień spawalniczych.

Wymagania

Czego oczekujemy
  • Doświadczenie jako spawacz TIG minimum 5 lat.
  • Znajomość rysunku technicznego na poziomie bardzo dobrym warunek konieczny.
  • Znajomość języka angielskiego/niemieckiego/holenderskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Uprawnienia spawalnicze.

Bonusy

Dodatkowo oferujemy

Skontaktuj się ze mną

Marcin Giergiel

Rekruter